1 g
Yorum Yap
#11583300

Kablo TV Teledünya (Türksat) Abonelik Kandırmacası!

Teledünya (Türksat) ’tan şikayetçiyim. Bilgim, imzam ve onayım olmadan adıma Teledünya (Türksat) aboneliği başlatılmış ve ödenmeyen borç yüzünden aracıma haciz geldi. Borçla ilgili tarafıma hiçbir şekilde ulaşılmadı.


Aracımın bilgilerine ulaşan fakat nedense benim bilgilerime ulaşamayan Teledünya (Türksat) ’in çalıştığı avukatlık bürosundan da şikayetçiyim. Hukuki işlemlere başlayabilmek için Teledünya (Türksat) ’tan sözleşme örneklerini istememe rağmen bir türlü ulaşamıyorum. Gereğinin en acilinden yapılmasını istiyorum.

Didem Didem 182 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi1 g

    Sayın Abonemiz; 11583300 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan aboneliğe ilişkin detaylı bilgilendirme sağlanmış bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler