14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10788127

Kablo TV Teledünya Haksız Ödeme Talebi!

İstanbul/Maltepe adresindeki evimden Üsküdar Ahmediye mahallesine taşındım ve bu sebeple tüm aboneliklerimi kapatarak yeni abonelikler açtım, ancak "Teledünya (Teledünya (Teledünya (Teledünya (Türksat) ) ) ) Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme a. ş. " yeni ikametimde hizmet veremiyor, bu sebeple zorunlu olarak sözleşmemin iptali gerçekleştirildi, iptal işlemi için yeni adresime ait fatura ile beraber giderek işlemi yaptırmak istedim ancak ikametgah ile beraber gelerek işlem yaptırmam gerektiği söylendi ve ben ikametgahımı tebliğ etmeden tarafıma taahhüdüm olmasından kaynaklı 31.07.2018 tarihinde 453,55 TL ' lik bir fatura kesildi.


Fatura bana ulaştıktan sonra firma yetkilileri ile iletişime geçtiğimde gerekli süre içerisinde ikametgahımı tebliğ etmememden dolayı bu faturayı ödemek zorunda olduğum söylendi.


Firma bu fatura ile benden haksız olarak ödeme talep etmektedir.

Şener Şener 1.062 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Şener15 Ağustos 2018

    İptal işlemini yapmaya gittiğimde elimde yeni adresime ait adıma fatura ile beraber gittiğimi buna rağmen ikametgah istendiğini ve gerekli süre içerisinde ikametgahımı tebliğ etmememden dolayı faturanın düzenlendiğini zaten şikayetimde de belirtmiştim! Bu bir cevap değil. Evrak teslimi zamanında yapılamadı ok, ama bu ana noktayı değiştirmiyor hizmet veremediğiniz bir nokta için kampanya indirim bedeli tahsilatı yapmaya çalışıyorsunuz!. Gecen süreyi tarifem üzerinden faturalandırır ve iptal işlemini gerçekleştirirsiniz bu durumda keseceğiniz fatura 2 aylık sözleşme bedelim olur ki bu da 100TL civarında bir rakamdır ki olması gereken max budur. Sizin 450TL tahsilatında ısrarcı olmanız ve bunu haklı ilan etmeniz gerçekten kabul edilemez.

  • Kablo TV Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10788127 nolu şikâyetinize istinaden TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. 13-08-2018 Tarihinde saat 14:39' da çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğumuz şikayet kaydına müteakip yetkili birimlerimiz "19-06-2018 tarihinde ihizmetin ptal edilmiş olup 20 gün içinde ikematgah verilmesi hususunda abonemize bilgi verilmiştir. İptal işemri üzerinde abone el yazısıyla yazılmıştır. 20 günlük süre içinde ikametgah iletilmediği için kampanya çıkış tutarı faturalandırılmıştır."bilgisini tarafımıza iletmiş bulunmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10788127 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler