14 Nisan 2017

Kablo TV Para Alan Yerine Hizmet Yerine Sinir Krizleri Veren Kurum!

Para veriyorsun ama asla hizmet alamıyorsun. Para verip sinir olmak mı istiyorsunuz Teledünya internet alın, isteklerimizi karşılıyorlar. Bir gün altyapı çalışması var bir gün hiçbir yere giremiyorsun, diğer gün günde 25-30 kere kopma yaşıyorsunuz.Mağdur olmak için harika bir firma. Arıyorsun arıza kaydı bırakıyorsun ama bir şey yok gelip bakıyorlar bir şey yok diyorlar ama nasıl oluyorsa sen Google'a bile 8 dakikada giriyorsun. Süper hizmet! Kullanamadığında ödüyorsun, asla kredi açıp bedava kullandırmazlar. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Emircan 730 Okunma

Cevaplar

 • Emircan08 Mayıs 2017

  İnternet arızaları ile asla ilgilenmeyip günde 10 saat bizi uğraştırıyorlar. Paramla mağdur olmanın en iyi yolu! Port olsa asla kalmayacağım bir kurum.

 • Emircan05 Mayıs 2017

  Hayatımda gördüğüm en umurusamaz ve en berbat kurum verdiğinin asla karşılığını alamıyorsun ve seni asla umursamıyorlar 4 kere buradan 3 kere BTK dan şikayet ettim 40 kere kendilerine arıza kaydı verdim ama hala aynı asla umursamıyorlar paran ile rezil omak istiyorsan daha güzel bir kurum olamaz bu kadar umursamaz ve arzaları ile ilğilenmiyen bir kurum daha yok çok berbat boş port olsa dakika durmadan değiştiririm!

 • Emircan04 Mayıs 2017

  Berbat kurum hiç bir şeyim çözülmedi daha berbat oldu bir de beni kandırma amaçlı modemde sorun var diye modem satmaya çalışıyorlar!

 • Emircan04 Mayıs 2017

  Bu kadar berbat bir internet olamaz hiçbir şeye yaramaz berbat bir internet Google'a yine 15 dakikada giriyorum BTK ya şikayet ettim onlarda bir şey yapmadı onlarda hiçbir işe yaramaz devlet memurları! ! ! ! !

 • Kablo TV Temsilcisi25 Nisan 2017

  Sayın Abonemiz; 8275999 nolu şikâyetinize istinaden hattınız ile ilgili gerekli kontrollerin yapılmış olduğu görülmektedir. Yetkili birimlerimiz tarafından "23.04.2017 tarihinde tarafınıza ulaşım sağlanarak, müşteri memnuniyeti kapsamında geçici olarak test modem bırakılmış olup tarafınıza ait modemin garantisinin olmadığı, modemde sorun bulunabileceği ve sonuca göre müdahale sağlanacağı" belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 0 126 ya da 0 850 804 44 44 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi20 Nisan 2017

  Sayın Abonemiz; 8275999 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza hususunda detaylı bilgi edinilmiştir. Yaşanan arıza hususunda yetkili birimlerimize yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Emircan15 Nisan 2017

  İnş. Her zaman böyle deniyor ama daha hiç göremedim dönüldügünü ve de sorununum çözüldügünü!

 • Kablo TV Temsilcisi15 Nisan 2017

  Sayın Abonemiz; 8275999 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön