Kablo TV Kapanmış Borç Sorunu

Zufer Zufer15 Şubat 21:28

2004 yılında Ankara Bahçelievler'den Kablo TV aboneliği başvurusu yaptım ve 2007'de aboneliğimi sonlandırdım. Abone numaram 1014097017 daha sonra kalan borçlarım olduğu iddiasıyla avukat m*** o*** tarafından açılan 2010/409 Ankara 6. İcrada takip başlatıldı ve borcu ödeyip dosyayı kapattım.

Fakat son 1,5 yıldır e*** Hukuk Bürosu tarafından SMS ve arama yoluyla taciz telefonları alıyorum. Hala devam eden borcumun olduğu ve icra takibi başlatılacağı söyleniyor. 1. Ben borcu kapattım 2. Olarak 2007'de biten abonelik 10 yıllık zaman aşımına uğramıştır. 3. Olarak bu sürede bana yazılı ve resmi hiçbir ihbarname borç bilgisi gelmemiştir.

Gerekli sorgulamaların yapılması ve E*** Hukuk Bürosu tarafından yapılan tacizin sonlandırılmasını talep ediyorum. Tarafıma yapılacak icra takını olursa icraya zaman aşımı nedeniyle itiraz edip hukuki yollara başvuracağımın da bilinmesini isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kablo TV Logo Kablo TV 20 Şubat 14:28

Sayın Abonemiz; Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz içerik detaylıca incelenecektir.E*** Hukuk Bürosu ve tahsilat işlemleri kontrol edilerek işlemler neticelendirilecek ve tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

Kablo TV Logo Kablo TV 16 Şubat 09:03

Sayın Abonemiz; 13650075 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler