sta-4-hoverİyi Çözüm

Kablo TV Hd Yayın Alıcı Cihaz Kurulumunun Yapılmaması

Veli Veli11 Eylül 12:11

31.08.2020 tarihinde HD TV yayın alıcısı için çağrı merkezi üzerinden kiralama onayı verdim. 3-5 gün içerisinde kurulum için teknik servisin geleceği söylendi. Stoklarında cihazın olduğu bilgisi verildi. 12 gün geçmesine rağmen kimse gelmediği gibi talep etmediğim halde telefonuma talep ettiğim hizmetin kurulumunu daha sonra istediğim mesajı geldi. Defalarca çağrı merkezini arayıp şikayette bulundum kayıtlarda mevcut. Ama hala kurulum yapılmadı. Konya da kurulumu yapacak merkezin 0332*****42 numaralı telefonunu defelarca aramama rağmen telefona hiçbir şekilde bakmıyorlar cevap vermiyorlar. Kurulum yapılmadığı halde cihaz kiralama ve TV paket ücretini faturama yansıtacaklarından eminim. Herhangi bir telafi sunmaksızın aynı mağduriyet yaşatılmaya devam etmekte. Acil çözüm sunacakmısınız.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Veli 17 Eylül 06:35

16 Ağustos 2020 tarihinde cihaz kurulumu yapıldı. Teşekkür ediyorum.

Kablo TV Logo Kablo TV 11 Eylül 15:55

Sayın Abonemiz; Talebiniz ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Salgın sebebi ile yeni abonelik taleplerinin hızla artması, buna bağlı olarak yoğunluk yaşanması sebebi ile kurulumunuzun geciktiği iletilmektedir. İlgili birimlerce öncelikli olarak kurulumunuzun gerçekleşeceği belirtilmektedir. Saygılarımızla.

Kablo TV Logo Kablo TV 11 Eylül 12:14

Sayın Abonemiz; 15874817 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler