13 Ağustos
Yorum Yap
#10780772

Kablo TV Haksız Kazanç Ve Faturalandırma!

Türksat aboneliğine başvururken taahhüt süresinden önce atama tayin durumlarında ne olacağını sorduğumda alt yapımız yok ise sadece kullandığınız ayların faturasını ödersiniz başka hiçbir ücret ödemeyeceksiniz dediler. Bu konuşmanın ses kayıtları Teledünya (Türksat) çağrı merkezinde ve bende mevcut. 14 ay İstanbul'da kullandım ancak daha sonra Kastamonu'ya tayinim çıktı. Altyapınız var ise buradan devam etmek istediğimi aksi takdirde iptal edilmesini istedim. Kastamonu'da alt yapınız yok, sonuç olarak.


İstanbul Anadolu Teledünya (Türksat) İl Müdürlüğü'ne kimlik fotokopisi, talebimi belirten dilekçe ve hizmet numaranızı belirterek faks yolu ile iptal işlemimin gerçekleştirilmesini istedim. Zannedersem bana kullanmadığım ayların faturalarını da yansıtarak 649,86 TL gibi bir fatura çıkarmışlar. Faturanın içeriği hakkında herhangi bir bilgilendirme yok. Verdiğiniz modem ve TV box ürünlerinin bana ait olduğunu çağrı merkezi elemanınız aradı ve söyledi ancak benim bunları yeni ikamet ettiğim kullanma gibi şansım yok geri alabilirsiniz. Yasal yollardan hakkımı aramaya devam edeceğim.

Fatih 607 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi13 Ağustos

    Merhabalar; İletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden yapılan kontroller sonucunda 27.06.2018 tarihinde çağrı merkezimiz tarafından aranılarak irtibata geçilmiş "aboneliğinizin iptal edildiği bilgisi verilerek , taahhütlü şebeke dışı iade işleminin yapılabilmesi adına, yeni adresinizin ikametgahı ile birlikte ekstra indirimlı almış olduğunuz STB cihazı, Modemi ve Smart kartı eksiksiz şekilde(adaptör, kumanda, hdmı kablo, telefon kabloları) herhangi bir Türksat ofisine 20 gün içerisinde iade edilmesi bilgisi verilmiştir. 20 güne kadar ikametgah belgesi ve cihazları iade etmediğiniz taktirde ücretlerin son faturanıza yansıtılacağı bilgisi iletilmesine rağmen ikametgah belegeniz ve chazlar iade edilmemiş olup bu nedenle cihaz ve cayma bedelleri fatura edilmiştir. Faturalandırma ile ilgili herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için 0 850 804 44 44 - 0 850 804 0 126 çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Fatih13 Ağustos

    Kablo Net hizmetleri. Bed altında toplam 17 kalemde 335 TL aktivasyon ücretleri olarak olarak ta toplamda 82 TL. Bunları kabul etmiyorum. Size resmi dilekçemde oturduğum (Tayin olduğum) adresimi yazdım. İnsanları mağdur etmeyin

  • Kablo TV Temsilcisi13 Ağustos

    Sayın Abonemiz; 10780772 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler