14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10785130

Kablo TV Eksik Bilgilendirme Ve Süresiz Bekletilme Taahhüdü!

Taşınma dolayısı ile süreci öğrenmek için 1 hafta önce arama gerçekleştirdim. "Taşınacağım adreste Kablo TV yoksa taahhüt bedeli olmaksızın kapatabileceğim, şayet altyapı varsa 70 TL ile nakliye edebileceğim ya da taahhüde ilişkin cayma bedelini ödeyerek kapatabileceğim" bilgisi iletildi. 3 gün önce yeni adresim ile sorgulattığımda "yeni binada hat olmadığı hat çekişmesi için talepte bulunmam, hat çekilemezse iptal edebileceğim" bilgisi aktarıldı.


İlk görüşmeden bu detay farklı 2 müşteri temsilcisine sorulmuş ancak böyle bir yanıt verilmemişti!
Dün arayıp "hattın çekilip çekilemeyeceğini" öğrenmek istediğimde "talebiniz alındı, en kısa sürede sonuçlanacak" deniyor. "Önümüz bayram bu hafta sonuçlanır mı?


Maksimum sonuçlanması için tanımlı olan süre nedir? " dediğimde ise "süre veremem 1 gün de sürebilir, 1 ay da" deniyor. Sözleşmelerde bize yıkılan cezalar gayet net yazılıyor ama bizim alacağımız hizmete yönelik süreler kısıtlar belli değil midir?


"Bu şekilde olduğunda ben kullanmadığım hizmet için fatura mı ödeyeceğim? " dediğimde ise "10 TL'ye askıya alabilirsiniz deniyor. Zaten yüklenen taahhütler yetmezmiş gibi bir de haksız fatura ödememek için de yine ödeme yapacağım hem de sizin vereceğiniz hizmetin beni bekletme süresi sınırsız iken!

Duygu Duygu 448 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10785130 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan nakil işleminiz ile ilgili aresinizin "Kozyatağı Mahallesin'de" bulunduğu ve altyapımızın mevcut olduğu nakil işleminizin sağlanılabileceği bilgisi iletilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10785130 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10785130 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler