27 Temmuz
Yorum Yap
#10714094

Kablo TV Destek Yok!

4 yıldır abonesi olduğum firmadan hem internet hem TV yayını hizmeti almaktaydım ancak bu süre içinde kış aylarında hiç hizmet alamama rağmen sürekli kesintilere rağmen 4 yılı geçirdim bozulan kumandayı bile karşılamayıp kendim satın aldım. Bugünde Kablo TV kutusu bozuldu yine karşılamıyor olay burada 20 liralık cihaz değil hiçbir şekilde destek olmamasıdır. En kısa sürede aboneliğimi kapatacağım. Giderim 200 liraya başka firmadan hizmet alırım ama yine de sizin haksız olarak kazanacağınız 20 lirayı size yar etmem.

Efekan 2.957 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi29 Temmuz

    Sayın Abonemiz; 10714094 nolu şikâyetiniz ile ilgili iletmiş olduğunuz konuya istinaden TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Kullanmakta olduğunuz cihazın garantisi 24 ay olup bu süre dolmuştur. Bu sebeple cihazınızın değiştirilmesi mümkün değildir. Ayrıca Türksat A.Ş. hizmet sunucusu olarak asıl mükellefiyeti yayını sorunsuz sunmaktır. Yayının sağlıklı alınamaması, kullanılan cihazdan kaynaklanmaktadır. Hizmetin kullanımını sağlayacak cihaz temini aboneye aittir. İmzalanan sözleşmenin 5.7. maddesine göre Hizmetin alınması için gerekli Set Top Box, conax modül, modem, telefon, bilgisayar, televizyon vb. her türlü cihazı temin etme yükümlülüğü Abone’ye aittir. Uydunet VoIP hizmetinden faydalanabilmek için kullanılacak cihazların Uydunet VoIP sistemine uyumlu olması gerekmektedir. Kurulum sırasında, test cihazları ile hizmetin verilip verilmediği tespit edilir ve hizmetin tam olarak verildiğine yönelik Abone onayı alınır. Cihazların temin edilememesi nedeniyle hizmetten yararlanılamaması durumunda tüm sorumluluk Abone’ye aittir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuya istinaden Türksat Kablo Hizmetleri Çağrı Merkezini arayarak dilersiniz Modem satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Şuan için ücretsiz cihaz değişimi maalesef sağlanamamaktadır. Göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo TV Temsilcisi27 Temmuz

    Sayın Abonemiz; 10714094 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler