16 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10797557

Kablo TV Destek Olmuyor, Konax Modüle Geçemiyorum!

15 yıldır ailece Kablo TV kullanıcısıyız. 3-4 ay önce dijital yayına zar zor geçebildim. Hat babamın üzerine olduğu için geçirmek istemediler. Ancak yaşadığım evde zaten 11 yıldır babam ikamet etmiyor ve 11 yıldır Kablo TV faturasını otomatik ödeme ile ben banka hesabımdan ödüyorum. Babamın hattı dursun ben faturasını ödemeye devam edeyim, siz benim adıma bir hat daha açık dediğimde ise, 'hayır efendim, önce babanızın hattı iptal etmesi lazım, aynı adrese 2 hat veremiyoruz' cevabı alıyorum.


Şikayetim üzerine bir arkadaş sağ olsun bana yardımcı oldu ve babamın nüfus cüzdanı fotokopisini evde teslim etmem suretiyle bizi dijital yayına geçirtti. Şimdi ise evimde 2 adet TV'de kablolu yayın izliyor ve interneti kullanabiliyoruz. Şimdi ise TV'nin birinde kutuya bağlı kartı geri verip yerine TV'ye bağlanan kart (konax modül) talep ediyorum ancak ille de babamın gelip o kutuyu merkezinize iade edilmesi gerekiğini söyleyip kestirip atıyorlar.


Sebebi ise; yarın bir gün babam 'nasıl olur da kutuyu karta çevirirsiniz diye hesap sorabilirmiş.
Şu ana kadar bir tek şikayet gelmeyen bir yerden ne ve neden şikayet gelsin diye sorduğumda ise; biz yardımcı olamayız cevabını alıyorum. Bu nasıl bir destek hattıdır? Müşteriye destek değil tam anlamıyla köstek oluyorlar. Telefon görüşmelerimi dinleyebilirsiniz. Açıkçası abonelik yaptığım için pişman oldum.

Büşra Büşra 520 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi19 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10797557 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan konuya ilişkin ayrıntılı bilgi iletilmiş bulunmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi16 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10797557 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi16 Ağustos 2018

    Sayın Abonemiz; 10797557 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler