Toplam çözüm sayısı
..
Kablo TV ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Meral'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok

1263görüntüleme
Meral
Meral 09 Mayıs 09:08
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok

Kablo Net 3 Mayıs pazartesi günü başka bir adrese taşıdım ve taşındığı günden beri Bein Sports ® kanalları yayını sürekli kesiliyor günde 4-5 saat var kalan saatler karanlık ekran ve Pazartesi gününden beri hiçbir maçı izleyemedim. Her gün Kablo Net ® müşteri hizmetlerini aramama rağmen ve kayıt bırakmama rağmen sadece 1 kere teknik ekip gönderdiler. Bugün BJK-GS maçını izleyemedim öğlen 12 de bein sport ® kanallarını izleyemedim kaydını bırakmama rağmen teknik ekip göndermediler. 

Gün içinde 4. Aramamda öğlen aramamın kumanda problemi olduğunu girmişler sisteme külliyen yalan. Asil problem yayının neden sürekli karanlık ekrana döndüğünü bilmiyorlar sorunu bulamıyorlar telefonda hiçbir bilgi alamıyorum maçları izleyemiyorum ama hem bein sport kanallarına ödememi yapıyorum. Ligin bitimine 2 hafta kaldı ve ben hizmet alamıyorum.

Gelişme
Gelişme

1 ay önce
Ek
videoplayer-icon

Kablo Net Bein Sports kanalları yayın problemi 16. Günde devam ediyor. Akşam yayın gitmişti sabah gelmişti 30dk önce baktım yayın tekrar gitmişti. Ligin son 5 hafta maçlarından sadece karagümrük maçını izleyebildim. Pazar günü arayıp özellikle yetkili biri ile görüşme talep etmeme rağmen hiç kimse beni aramıyor yayının gelip gelmediğini sormuyor. Biraz önce tekrar aradım yetkili biri ile görüşme talebimi yineledim kayıt bıraktım bakalım ne zaman geri dönecekler? İzleyemediğim son 4 maçın ardından bu akşam bir Beşiktaşlı olarak kupa törenini izlemek istiyorum. Hala yayın bekliyorum. Tekrar bir video ekledim her zamanki gibi Bein sport kanalları siyah ekran ve yayın yok!

Kablo TV Logo
Kablo TV09 Mayıs 09:24

Sayın Abonemiz; 18055759 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Kablo TV Logo
Kablo TV09 Mayıs 10:26

Sayın Abonemiz; Yaşamış olduğunuz soruna istinaden detaylı kontrol sağlanması adına ilgili merciler bilgilendirilmiştir. Yapılacak kontrol ve müdahalelerin ardından tarafınıza bilgi aktarımı sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Meral
Meral10 Mayıs 19:11
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok

Bugün 2 kişi aradı ama yayın gelmedi ben benim güler güze tatlı söze ihtiyacım yok maç izlemek istiyorum. Artık çözüm bulun. Diğer kanallar gösteriyor sadece Bein Sports kanalları hepsi karanlık. Pazartesi gününden beri her gün Kablo Net aradım artık kabak tadı vermeye başladı, yeter. Cihaz geçen Pazartesi taşıdım 1 haftadır yayın 2 saat var 5 saat yok 1 saat geliyor 8 saat kayıp. Kablo Net teknik altyapısı çok yetersiz ve çözüm becerisi çok düşük bir firmadır benim gözümde. Bunların üzerine bugün Kablo Netten Bein Sports hizmetiniz "talebiniz üzerine" iptal edilmiştir mesajını aldım. Yine Kablo Net aradım ama tabii ki yine bakıyoruz hallediyoruz kayıt açtık gibi anlamsız söylemler. Artık çok üzgünüm ve inanılmaz kızgınım çünkü sorunlarım çözülemiyor. Maç izleyemiyorum bunun ne demek olduğunu anlayabiliyorsunuz? Video ve gelen mesajlar ekli dosyalarda mevcuttur.

Meral
Meral10 Mayıs 19:14

Bu arada yukarıdaki mesajda net olmamış buradan da yazım ben Bein sport kanalımın iptalini asla ve asla talep etmedim parasını zaten ödedim niye iptal edim? Acil çözüm bekliyorum.

Meral
Meral14 Mayıs 13:31
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
+2

Kablo Net hala benim sorunumu çözemedi bugün 12. Gün. Her gün Bein sport kanalları yayın gidiyor ve saatlerce gelmiyor yukarıda zaten detaylıca yazmıştım. 3 Mayıs tan beri sadece 11 Mayıstaki maç yayınını izleyebildim o kadar. Dün akşam 18:15 de baktığımda yayın gitmişti akşam 23:00 da yatana kadar baktım yayın yoktu sabah 7 de baktım yayın yoktu 8 gibi yayın geldi saat 11 gibi yayın gitti bugün 12:47 aradım tekrar kayıt bıraktım ama bu böyle devam mı edecek yarın ben Lig in final maçını izleyebilecek miyim? Neden sürekli yayın kontrolü yapmak zorunda kalıyorum neden sürekli arayıp kayıt bırakıyorum neden sorunum 12. Gün için hala çözülemiyor neden alamadığım hizmete para ödüyorum? Cevap? Yayının olmadığına dair video ve arama kayıtlarımı da buraya bırakalım kanıt olarak.

Meral
Meral15 Mayıs 12:15
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon

Bugün 13. Gün ve sorun çözülemiyor. Kablo Net 1 haftadır teknik destek isteyip kayıt bırakmama rağmen ve otomatik arama yapılıp sorunun hala çözülmediğini iletmeme rağmen ne teknik ekip evime geliyor ne de uzaktan sorun çözülüyor. Sorun düzenli olarak her gün devam etti. Bein Sports yayın sabah 7 de baktım vardı 12:00 baktım yine gitti kim bilir ne zaman gitti. Her gün yaptığım gibi dekodere yine reset yaptım yine kapatıp açtım ama yok olmuyor bu sorun tamamen sinyal problemi ve teknik desteğin eksikliği ile alakalı ve Kablo Net çözemiyor çözemediği sorunla alakalı benden 193 TL cihaz taşıma parası aldı. Bilseydim bunu bu firma beceremeyecek ben niye cihazımı taşıtıp bir de üstüne para vermezdim gidip direk Digiturk ten aboneliğimi yaptırırdım. Akşam ligin son maçı var ve firma ciddiyetin farkında değil. Yayının gittiğine dair video da ektedir.

Meral
Meral15 Mayıs 15:06
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon

Sorun devam ediyor, Bein sport kanalları izleyemiyorum bugün ligin son günü Bein sport kanallarından ben haber alamıyorum. Bana Kablo Net tarafından söylenilen tek şey beklemem ama akşam maçı izleyip izleyemeyeceğimi kimse söylemiyor telefondaki kişiler zaten çok yetersiz bilgiye sahip. İlgili birimin sanırım başı olan Merter Bey 5 gün önce sorun olursa kendisi ile görüşmemi istemişti ama şimdi o da kayıp. Neden böyle diyorum çünkü 13. Gün aynı sorunu yaşayan ve bu 13 gün içinde her Allah'ın günü Bein sport kanalları yayını giden ve günde en az 2 defa arayıp arıza kaydı bırakan bir müşteriye gösterilen ihtimam sıfır... Yine video çektim ektedir, 3 saattir yayın yok yani her gün olduğu gibi bugün yine yayın yok.

Meral
Meral15 Mayıs 18:40

Saat 18:34 ve biraz önce tekrar Kablo Net tekrar aramama rağmen hala beklemem istenildi. Maçın başlamasına 2 saat var ve Kablo Net hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Merter bey diye biri sanırım üst yetkili Salı günü bir daha böyle bir sorun ile karşılaşıyorsam kendisi ile görüşme yapmamı istedi ama bugün saat 12:00 dan beri aranmayı bekliyorum aramıyor sorun devam ediyor. Maç başlayacak ama Kablo Net dalga geçer gibi hiçbir şekilde ilgilenmiyor. 2 saat sonra Lig bitecek ve zaten hiçbir anlamı kalmayacak. Benim nasıl beklemem isteniliyor Kablo Net müşteri hizmet anlayışını anlamak mümkün değil. Teknik serviste gelmedi tüm Kablo Net 3 maymun oynuyorlar.

Meral
Meral15 Mayıs 20:15
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon

Yayın hala yok maça 20 dakika kaldı Kablo Net firmasından söylenen tek şey beklemem gerektiği. Hiçbir yetkili ile görüşemiyorum kayıt bırakıyorum ama aranmıyorum ben arıyorum ama bekle deniliyor. Türkiye Cumhuriyeti Liginin son maçı (kaldı ki 3 mayıstan beri sadece Salı günü oynanan maçları izleyebildim o kadar) Kablo Net firması hizmet rezalet. Gündüz maçlarını izleyemedim yine ve yayın gelecek mi Allah bilir. Tekrar video ekledim 13 gündür her gün günde en az 2-3 kere yayın bu şekilde gitti. Sorunun nereden kaynaklandığını ve çözümü kim bulacak acaba Kablo Net hiçbir şekilde cevap vermiyor?

Meral
Meral15 Mayıs 21:53
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon

Ligin son gün maçlarını da izleyemiyorum 13 gündür devam eden yayın kesintisi sorununu Kablo Net tarafından çözülememiştir geri dönüş yapmamıştır, hiçbir şekilde hiçbir yetkili soruna müdahil olmamıştır. 0850 804 4444 numaralı telefondan karşıma çıkan görevliler 13 gündür aynı sorunu iletmeme rağmen sistemlerinde hiçbir kayıt görememekteler ve yardımcı olamıyorlar. Dalga geçer gibi arıza kaydı açtık yapabileceğimiz başka hiçbir şey yok diyorlar. Kablo Net ilgili sorunların/şikayetlerin kaydını tutmamaktadır. Tekrar bir video ekledim son 13 gündür devam eden Bein Sports kanalları (tümü) yayın kesintisi sorunu devam etmektedir ve Lig bugün itibariyle bitti bravo Kablo Net!

Meral
Meral15 Mayıs 21:57
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon

Video son iki mesajımda da ekleme başarılı olmasına rağmen neden yayınlanmıyor?

Meral
Meral1 ay önce
Kablo TV 'de Bein Sport Kanalları Yayın Yok
videoplayer-icon

Kablo Net Bein Sports kanalları yayın problemi 16. Günde devam ediyor. Akşam yayın gitmişti sabah gelmişti 15dk önce baktım yayın tekrar gitmişti. Pazar günü arayıp özellikle yetkili biri ile görüşme talep etmeme rağmen hiç kimse beni aramıyor yayının gelip gelmediğini sormuyor. Biraz önce tekrar aradım yetkili biri ile görüşme talebimi yineledim kayıt bıraktım bakalım ne zaman geri dönecekler? İzleyemediğim son 4 hafta maçlarının ardından bu akşam bir Beşiktaşlı olarak kupa törenini izlemek istiyorum. Hala yayın bekliyorum. Tekrar bir video ekledim her zamanki gibi Bein sport kanalları siyah ekran ve yayın yok!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Şikayetvar'ı ziyaret amacınız nedir?

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 14 Mayıs 03:51

Kablo TV ve internet kullanıyorum 29.03.2021’de sözleşmem bitti. Yenilemediğim 66.90 TL gelen faturam için 190.00 TL gibi fahiş bir fatura gönderdiler. Sözleşme bitiminde taahhüt içinde tarife ücretleri hakkında bilgi var ama rakam olarak net bilgi yok. Ayrıca arayan müşteri hizmetleri rakam konusun...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Mayıs 15:53

Kablo TV teslim aşamasında bana sadece kumanda (kumandanın sadece arka kapağının bir tırnağı kırık diye geri alınmadı) ve ethernet kablosu ( ki kablo bana verilmedi) ayrıca teslim aşamasında söylenmeyen yok kutu ücreti yok şu yok bu diyerek 170 liralık ücret çıkardılar internette dışarıda çok rahat ...

profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Nisan 22:39

Teledünya uydu alıcım power ışığı yanmasına rağmen TV ye görüntü vermiyor. Aynı zamanda kumada ve üzerinde ki tuşlardan da herhangi bir tepki vermiyor. Defalarca elektrik bağlantısını kememe ve tekrar bağlamama rağmen herhangi bir değişiklik olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda problemi hiç din...

profile
 • 0görüntüleme
 • 06 Nisan 13:53

1024393613 TÜRKSAT uydu net aboneliğimi 18.02.2021'de tarafıma yapılan haksız satıştan dolayı iptal ettirdim. Bu haksız satıştan dolayı tarafıma ödenmesi gereken geri ödememin bir kısmı son fatura bedelimden düşüldükten sonra tarafıma ödenmesi gereken 66.40 kuruşluk alacağım için 06.03.2021 'de E-De...

profile
 • 0görüntüleme
 • 03 Nisan 11:13

Kablo Net TV aboneliğim yaklaşık 5 yıldır devam etmekte. Son bir yıla kadar müşteri hizmetlerini abone yenileme süreçleri hariç neredeyse hiç aramadım diyebilirim. Ancak son 1 yıl içinde son aboneliğimden sonra sanki eski Kablo Net gitti yeni bir kurum geldi. Müşteri hizmetlerinden tutun eve hizmet ...

 • profile
 • profile
2 Destekçi
2 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 26 Mart 16:15

TÜRKSAT şikayet. TÜRKSAT'tan Kablo Net aldım. TV için normal HD alıcı takıldı. Ben conax modül istiyorum dedim elimizde yok dendi. Dün aradım bayiye HD alıcınızı bırakın conax modül için arkadaşlar yardımcı olunur denildi. Elimden HD alıcı alındı yerine conax modül verilmedi. Bayiye göre 24 saat müş...

profile
 • 0görüntüleme
 • 17 Mart 19:43

5 senedir Kablo Net kullanıyorum bu seneye gelinceye kadar hiçbir sorun yaşamamışken bu sene hiç memnun değilim. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen olmadı arti gelip bakacaklarını söylediler. Gelen giden olmadı saat verdikleri halde gelmediler. Geri dönüşümde olmadı vermiş olduğunuz hizme...

profile
 • 0görüntüleme
 • 16 Mart 21:43

Bugün 2. Gün oldu yayın ve internetim yok arıyorum müşteri. Hizmetlerini genel arıza var diyorlar binada tek benim daireme özel bir arızamı bu herkesin yayını ve neti var evinde fatura gelmeye yakin 50 tane mesaj ve mail atıyorsunuz arıza bilgisi vermek içinde arayın sayenizde devletin TRT kanalını ...

profile
 • 0görüntüleme
 • 15 Mart 10:30

Şirket olarak Kablo Net kullanıcısıyız taahhüdümüz bittiği zaman bilgi almadık mail mesaj arama olmadan faturamız yüksek geldi daha sonra Bostancı lunaparka yakın şubeye gittik taahhüdümüzün bittiği o zaman söylendi bizde yeni sözleşme yaptık fakat kampanya kapsamında TV aboneliğinin zorunlu olduğun...

profile
 • 0görüntüleme
 • 09 Mart 19:00

TÜRKSAT Kablo Net çocuğumun online dersleri varken ve faturalarımı düzenli ödememe rağmen mağdur etmektedir. Kablo Net almak pişmanlıktır. Başkent Ankara'da yaşadığımız ve yaşattığınız mağduriyettir. 1 tek faturanızı geciktirsem haklısınız diyeceğim ama maalesef müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor. ...

 • profile
1 Destekçi