Kablo TV Yüksek Kurulum Ücreti Talep Ediyor!

Ayşegül A. |

On yıldır Kablo TV kullanıcısıyım, İçerenköy'e taşınınca sokakta hizmet olmadığı için iptal ettirdim. Bu yıl Küçükyalı'ya dönünce en yüksek paketine aboneliğimi başlattım. Sözleşmemde kurulum ücretsiz ve diğer odalarda Kablo TV'den faydalanabileceksiniz yazıyordu. Gelen ekip sadece bir odaya kurulum yapabileceklerini, diğer odalar için ücret ödemem gerektiğini belirttiler. 120 tl ücret talep ettiler. Eskiden de taşınıp nakil yaptırmıştım, beyefendi tüm kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirmişti. Buna diğer odalara kurulum da dahil. Bu durumu 4440126ya ilettim en azından interneti diğer odaya ücretsiz bağlatırsınız dedi ancak o günden beri sonuç çıkmadı. Bilgisayar mecburen salonda kaldı.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül A.
  29 Mart
  12:49

  Firma internet bağlantımı diğer odama ücretsiz taşıdı, teşekkür ederim. Ancak bu işlem için gelen ekip bunun zaten ücretsiz olarak yapılması gerektiğini bildirdi. Yani kısaca evime ilk gelen ekip biraz uyanıklık yapmış.

 • 04 Mart
  11:25

  Sayın Abonemiz;

  2324129 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede kurulum işlemi sırasında paralel bağlantı için ek ücret talebi istenildiği bu işlemin süreçler içerisinde olduğu bilgisi tarafınıza aktarılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 03 Mart
  09:40

  Sayın Abonemiz;

  2324129 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla