28 Ağustos 2014

Kablo TV Ve Uydu Net Abonesi Olmak İçin Daha Ne Yapmalıyım?

Ben Manisa Yunusemre ilçesi Topçuasım mahallesi 3514.sokakta oturuyorum. Maalesef sokağımızda Kablo tv altyapısı yok. Hizmet için 2-3 kez müracaat etmeme rağmen kablo tv yetkilileri topu belediyeye, belediye ise topu Turksat yetkililerine atmaktadır. Ne zaman altyapı oluşturacaksınız merak ediyorum. 3510,3512,3517,3518,3519 ve 10 metre önümüzdeki İzmir caddesi boyunca Kablo tv var ancak bir türlü sokak arasına hizmet gelmiyor. Lütfen 3514.sokak için hizmet getirin. Apartmanımızda 3 aile üye olacak, eminim ki hizmet gelince yararlanacak olan başka apartmanlar da vardır. Lütfen gerekli işlemleri yapın ve en azından bir fizibilite çalışması yapın.

Engin 3.164 Okunma

Cevaplar

  • Engin 09 Eylül 2014

    Sayın Yetkili; 09.09.2014 tarihinde saat 14.50 civarı annem,babam ve yengem dilekçe vermek üzere Manisa merkez bayinize gittiler ancak orada bulunan iki bayan dilekçe kabul etmediklerini, boş yere dilekçe ile uğraşmamamız gerektiğini söylemişler. Annem neden diye sorduğunda ise devletin hiçbir şekilde yatırım yapmadığını, bizim başvurumuza benzer birçok dilekçenin olumsuz sonuçlandığını belirtmiş. Annem ısrarla dilekçe yazmak istediğini belirtse de Seçil hanım kabul etmemiş. Bilginize sunar iyi günler dilerim.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2653692 nolu şikâyetinize istinaden, bulunduğunuz ildeki yetkili birim olan Türksat İl Müdürlüğü ile görüşebilirsiniz. İl Müdürlüğü şebeke ulaştırma konusunda gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza olumlu ya da olumsuz bir cevap verebilecektir. Gerçekleştirilen başvurular kapsamında; ilgili il müdürlüklerimiz tarafından fizibilite çalışması yapılmakta olup; gerçekleştirilen çalışma sonrasında il müdürlüklerimiz tarafından müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Şebeke çalışmaları ile ilgili tarihin belli olmaması sebebiyle tarafınıza net bir süre verememekteyiz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön