Kablo TV Üyelik İptali.

Bahar K. |

Annemin üzerine olan Kablonet aboneliğini vefatı üzerine iptal etmek istedik ama vefat etmesine rağmen cayma bedeli olarak bizden 210 lira istediler. Firmanın bu saçmalık için özür dileyip aboneliğimizi iptal etmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  11:19

  Sayın Abonemiz,

  3114850 numaralı şikâyetinize istinaden Ölenin yakınları tarafından şirketimize ibraz edilen ölüm belgeleri resmi belge niteliğinde olup,ölüm karşısında hizmetten faydalanma imkanı kalmadığından abonelik iptalini gerçekleştirilmektedir.

  Ölümle birlikte, varislerin, "mirasçılık hakları" doğmaktadır. Mirasçılık hakları, miras bırakanın sağlığında sahip olduğu tüm malvarlığı hakları ve tasarruf işlemlerini ifade etmektedir.Tıbben ve hukuken ölen kişi, artık bu hakları kullanmaktan mahrum olacağı için, bu haklar mirasçılarına geçmektedir. Bu, "kanuni mirasçılık" şeklinde olabileceği gibi, miras bırakanın sağ iken yaptığı "ölüme bağlı tasarruflar" şeklinde de olabilir. Kanuni ya da mansup mirasçılar mirası reddedebilirler. Bu nedenle şirketimize ölüm belgesiyle başvurup iptal talebinde bulunulması durumunda bu taleplerin kabul edileceği, fakat mirası red edildiğine dair mahkemeden belge getirilmediği sürece ölenin şirketimize olan borçlarının devam edeceği belirtilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 16 Mart
  18:41

  Sayın Abonemiz,

  3114850 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan konu hakkında bilgi edinilmiştir.

  Gerekli kontroller yapılmaktadır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Bahar K.
  16 Mart
  16:50

  Toplantıdayken aramışsınız, tekrar aramanızı rica ediyorum.
  İyi çalışmalar,
  bahar

 • 16 Mart
  14:40

  Sayın Abonemiz,

  3114850 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 16 Mart
  12:27

  Sayın Abonemiz;

  3114850 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.