10 Haziran 2014

Kablo TV Ücretsiz Sinema Paketi Sorunu.

9 Nisan- 14 Nisan tarihleri arasında kablo netten aradılar. HD sinema paketi 3 ay bedava hizmetinize açılacaktır. Herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz dediler. 3 ay sonunda sinema paketini iptal ettirebilirsiniz. Eğer iptal ettirmezseniz aylık ücretleri faturaya yansıyacak dediler.

Bende telefonda taahhüt ettiğim 53 TL`dan başka bir ücret ödeyip ödemeyeceğimi ısrarla sordum ve ödemeyeceksiniz teyidini aldıktan sonra 3 ay ücretsiz sinema paketinin açılmasını onayladım. Fakat bugün iptal ettirmek için aradığımda 15 TL taahhüt ücretinizi öderseniz sinema paketlerinin iptal olacağını söylediler. Aksi halde 09.04.2015'e kadar aylık ücret ödeyecekmişim. Böyle birşey olamaz. Tüketici haklarına başvuracağım.

Abdullah 9.809 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi11 Haziran 2014

    Sayın Abonemiz; 2496985 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontrolde 14-04-2014 tarihinde satış birimimiz tarafından yapılan aramada Her Eve Sinema kampanyamız hakkında bilgi aktarılırken üç ay ücretsiz olduğu ve iptal edildiği taktirde kullandığınız kadar indirim bedellerinin faturaladırılacağı bilgisinin iletildiği tespit edilmiştir. Yapılan işlem bilginiz ve onayınız doğrultusunda gerçekleştirilmiştir. Dilerseniz İl Müdürlüğümüze dilekçe ile başvuruda bulunarak ses kaydınızı dinleyebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi10 Haziran 2014

    Sayın Abonemiz; 2496985 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön