25 Ekim 2016

Kablo TV Taşıma Mümkün Değil. Sadece Aylık Paranızı Ödeyin!

Üyelik 5 dakika ama eve gelip takmak 5 gün. Tamam her şey güzel. Bekledim ve geldiler 5 gün sonra. Lakin tam 5 gün sonra güzelce kurulum oldu ve çalışma süper. 1 yıl geçti ve evimi taşıdım geçen hafta. 1 haftadır arıyorum ya sistem bozuk ya taşıma sistemi şu an sorunlu ya isim alınıp daha sonra aranacak diye diye zaman geçti.

Bugün aradım yine aynı mevzu. Tekrar isminizi aldık eğer sistem düzelirse sizi arayacağız. Aradıktan sonra 1 veya 5 gün arasında sistemi gelip kurarlar. Yani böyle bir şey olur mu ya? 2 hafta çöp. Bugün son gün. Tüketici haklarına şikayetimi yapacağım. Gerekli yasal yolları da kullanacağım!

Yunus 430 Okunma

Cevaplar

 • Yunus'un Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

  Bugün işlemim gerçekleştirildi. Teknik servisin ilgisinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6779002 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup Çağrı Merkezi sistemlerinde meydana gelen teknik sorun hakkında bilgi verilerek, yaşanan aksaklık için özür dileklerimizi iletmiş bulunmaktayız. Yapılan incelemeler neticesinde 25.10.2016 tarih itibari ile nakil başvurunuzun gerçekleştirilmiş olduğu teyit edilerek, Çağrı Merkezi ile gerçekleştirmiş olduğunuz görüşmelere istinaden nakil hizmeti ile ilgili müşteri temsilcilerimiz tarafından aktarılan bilgiler hususunda gerekli aksiyonlar sağlanacağı bilgisi verilmiştir. Duruma ilişkin olarak Tesis Kurulum Ekibimiz ile görüşülerek kurulum için 27.10.2016 tarihine randevu verildiği tespit edilmiş olup mümkün olan en kısa sürede kurulum işlemleriniz tamamlanacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Yunus 26 Ekim 2016

  İlgili sorunuma bir günde cevap vermeleri beni çok memnun etti. Belirli sorunlar ve iletisim sıkıntısi yasadik. Ama ilgilenme ve sorunu cozme noktasinda hemen yardımcı oldular. teşekkür ederim.

 • Yunus 25 Ekim 2016

  Gerçekten ilgilenirseniz çok sevinirim. Çünkü operatör yapacağımız bir şey yok diyor. Hayır sistem sorunlu değil diyor. Her aradığım da hayır bugün sadece sistem sorunlu, daha önceki günler başka sorunlar vardır denerek iyi günler deniyor. Tamam elbet yoğunsunuz, elbet kolay değil bu işler... Kesinlikle hak veriyorum. Ama beklemek beklemek... Bugün ilk defa ismim alındı ve arayacaklarını söylediler. Yani daha önce de ismim aslında alınabilirmiş bunu anladım. Tekrardan göri dönüş yapmanız dileğimle iyi çalışmalar

 • Kablo TV Analog Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6779002 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön