07 Mayıs 2013

Kablo TV Taahhütsüz İstenildi Halde Taahhüt Yapıldı!

30 Nisan'da Türksat çağrı merkezine Kablo TV aboneliği için başvurduk. Herhangi bir taahhüt altına girmek istemediğimizi özellikle vurguladık. Ancak montaj günü geldiğinde evdeki yaşlı insanların yanıltılarak taahhütsüz Kablo Tv aboneliği yerine 1 yıllık taahhütlü Teledünya'nın takıldığını öğrendik. Çağrı Merkezi'ni aradığımızda Teledünya için, Kablo TV başvurusunun yapılmasından birkaç saat sonra Abone merkezinden bir başvuru yapıldığı bilgisi verildi. Oysa böyle bir başvuru hiç yapılmamıştı. Ulaştığımız İstanbul Bakırköy Abone Merkezi "Yapacak bir şey yok, 1 hafta içinde getirin" dediler. Eğer erken farketmeseydik birkaç ay sonra aboneliği bitirdiğimizde ceza ödemek zorunda kalacaktık.

Ahmet 159 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 14 Mayıs 2013

    Hizmet iade işlemini siz gerçekleştirmediniz ki ben gerçekleştirdim. Şirketinizin yaptığı hiçbir şey yok. Benim şikayetim benim bilgim olmadan neden ve nasıl taahhütlü abonelik yapılmaya çalışıldığıydı. Benim istediğim yanıt bu sorunun yanıtı oysa sizin yaptığınız "kutuyu vermişsin işte uzatmayalım" yaklaşımı, sorun çözecek bir adım değil.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1782232 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler gerçekleştirilmiş olup 06.05.2013 tarihinde Hizmet iade işlemi gerçekleştirilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön