17 Ocak 2014

Kablo TV Nakil İşleminide İptal İşleminide Yapmıyor!

Yaklaşık iki hafta önce evi taşıdık, on gün öncede interneti taşıtmak için başvurmak istedik fakat yeni taşındığımız evde servisleri olmadığı için interneti taşıyamadıklarını söylediler. Bende iptal ettirmek istedim bu seferde taahhüdünüz var iptal edemiyoruz diyorlar ve iptal etmek için para istiyorlar. Arkadaş suçlu sizsiniz ben neden para ödüyorum.

Müşteri hizmetlerindeki görevli şikayet oluşturduğunu en kısa zamanda döneceklerini söyledi, bende hattı pasifleştirmelerini ve bana kullanmadığım süre için fatura gelmemesini söyledim. On gün bekledim kimse aramadı. Bugün tekrar aradım hattın hala aktif yani para yazıldığını söyledi.

İbrahim 204 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Bu sözleşmede söylediğiniz maddenin olması yaptığınız işlemin doğru olduğu anlamına gelmiyor. Sadece bizim bu sözleşmeyi imzalayarak bir hata yaptığımızı gösteriyor. Buradaki sorun tamamıyla sizin altyapı eksikliğnizden kaynaklanmaktadır. Bu sebeple biz müşterilerinizi mağdur etmektesiniz. Eğer bu konuyla ilgili mağduriyetimiz giderilmezse kişisel çevremde ve sosyal medyada bunu yayarak müşterilerinizin gözünde aleyhinize bir durum oluşturacağımı bilmenizi isterim. Cevabınızı beklyorum. Kolay gelsin.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz; Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Taahhüt süresi dolmadan hizmetin iptal ettirilmesi durumunda Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklinin istenmesi durumunda Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abonelik Sözleşmesinin 5.13 maddesi ve Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abone Taahhütnamesi 3. Maddesi esasına göre iptal prosedürü uygulanır. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön