Kablo TV Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

Nagihan K. |

Eylül ayında taşınma durumum olmuştu ancak yeni adresim net değildi. Üyeliğimi dondurmak istedim. İptal ettirin dondurma yok, tekrar yeni üyelik alırsınız hem yeni kampanyalardan yararlanırsınız dendi. Mecburen iptal ettirdim. 2 hafta sonra taşındım tabi iptal için kalan 1 ayın faturasını da aldılar benden bir güzel.

Tekrar aynı kampanyadan aylık 49 TL net+ Teledünya üyelik başvurusu için aradım. Kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettirdiğim için başvuru yapamayacağım söylendi. Eski üyeliğimi tekrar açtırma ücreti ile ve tekrar abone merkezine bizzat başvuru ile aktive etmemi söylediler. Bu arada çağrı merkezinden defalarca yanlış bilgi verilmesinden bahsetmiyorum bile. Çözüm Kablo TV'de yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nagihan K.
  18 Kasım
  09:01

  herhangi bir çözüm üretilmedi.

 • Nagihan K.
  13 Kasım
  17:43

  işte benim söylemek istediğim de bu. önce iptal ettirmem gerektiğini söylüyosunuz ve kalan 1 ayın parasını kullanmadan ödüyorum.sonra yeni paketi istediğim kampanyadan alamayacağımı söylüyorsunuz.eski üyeliği açtırmam için tekrar ücret alıyorsunuz. işiniz gücünüz yasal süsü verilmiş para ödetmek. ilk üyelikde çağrı bırakınca bile aramayı hemen üyelik yapmayı çok iyi biliyosunuz ama.eski adresi boşaltmak zorunda olduğum ve aradaki 1 haftalık süreçte yeni adresimin netleşmemsi durumunda ya da şu an eski üyeliği abone merkezine başvurmadan ve ücret ödemeden açma konusunda çözüm bile üretemiyorsunuz. defalerca hem yazılı hem sözlü iletimlerimde de aynı cevabı verdiniz. sizin abone kazanmak ya da hizmet sunmak gibi bir kaygınız yok anladığım kadarıyla. sadece abone olanlara lütfedip üyelik veriyosunuz.

 • 13 Kasım
  15:23

  Sayın Abonemiz,

  2112074 numaralı şikayetinize istinaden kontrolleriniz gerçekleştirilmiş olup hizmetleriniz iptal konumunda görülmektedir.Hizmetlerimiz arasında dondurma işlemi bulunmamaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Kasım
  12:49

  Sayın Abonemiz,

  2112074 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla