Kablo TV Mükerrer Ödeme Karşılığı Alınan Paramı Eade Etmiyor

Alper B. |

İkamet değişikliği ve taşındığım bölgede hizmet vermedikleri için aboneliğimi iptal ettirdim. Tüm cezai müeyyidelerini de kabul ettim. Son faturamı da ödedim, ancak bankam otomatik ödeme talimatı gereği ikinci kez mükerrer ödeme yapmış. Firma ile iletişime geçerek söyledikleri tüm prosedürleri yerine getirdim ama hala paramı alamadım.

Bir süre sonra gönderdik dediler ama hala yok. 2 gündür müşteri hizmetleri gönderdik diyor kontrol ediyorum yok. Sonunda belge gönderin ben de banka ile çözeyim dedim. Nedense artık hiç cevap alamıyorum. Bir faturamı geciktirseydim yasal faizi ile alacak olan firma iade ödemesini neden geciktiriyor? Biz de mi yasal faiz işletelim? Faizi ile istiyorum artık.

Etiketler :

Para İadesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  11:44

  Sayın Abonemiz;

  TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan olumsuzlukları azaltmak adına sizlerin fikirlerine ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız.

  14.02.2014 tarihinde iletişime geçilerek 11.02.2014 tarihinde Tekirdağ İl Müdürlüğünün yazısı üzerine banka yolu ile fatura tutarının iade edildiği bilgisi aktarılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 13 Şubat
  13:06

  Sayın Abonemiz,

  2291521 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla