Kablo TV Mağdur Etti.

Hızır C. |

Mart 2013 te bozukuydu alıcımı kablo tv yetkilisine teslim ettim ve bu esnada kullanmam için test
cihazı verdiler. Kocaeli kablo tv yetkililerinden ses çıkmaması üzerine ağustos 2013 te ayında kablo tv yi arayarak cihazımın durumunu sordum. Aradan 3 ay geçmiş olması ve yasal tamir süresinin aşılmış olması ve de kablo tv Kocaeli müdürlüğünün ilgisizliği yüzünden defalarca şikayet kaydı oluşturdum ama geri dönüş olmadı. 8 temmuz 2014 de Kablo tv Kocaeli müdürlüğüne gittim ve olanları anlattım. Niçin bana geri dönmediklerini sorunca 2013 yılı ağustos ayında işyerinde tadilat yapıldığını ve dosyaların karıştığını, verilen cihazın benim üzerime kayıtlı olduğu için geri dönmediklerini söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hızır C.
  15 Ocak
  09:09

  Tek diyeceğim, başka seçeneğiniz varsa uzak durun!

 • Hızır C.
  16 Temmuz
  15:36

  Bana yasal sürede bir dönüş yapılmamış ve cihaz tamir için alındığı tarihten 3-4 ay sonra ben iletişime geçince dahi aramamışlardır. Benden randevu falan alan olmamıştır. Oluşturduğum şikayet kayıtlarına cevap veren dahi olmamıştır. ayrıca üzerime kayıtlı olmayan bir cihazı 14-15 ay kadar kullandırılmış bulunmaktayım ki bu da bir hukuksuzluktur. 2013 yılının son çeyreğinde geri dönüş yapılıp cihazın bana getirildiğine dair telefon almıştım. Fakat ben şikayet kayıtlarımı oluştururken belirttiğim gibi böyle bir hukuksuzluğu kabul edemem. Benden randevu alan olmamıştır. Ben cihaz gelecek diye aylarca oturup bekleyemem. Üzerime kayıtlı olmayan cihaz kullanımını, müşteri şikayetlerine ilgisizliğinizive yasal sürede tamir edilmeyen cihaz konusunu nasıl açıklayacaksınız? Sorunumun benim istediğim şartlarda çözülmemesi halinde size dava açaçağım, bundan sonraki süreci mahkemeler halledecektir. Test cihazı bendedir ve nasıl oluyor da benim üzerime kayıtlı gözükmektedir? Umarım bu hukuksuz durumu açıklayabilirsiniz. Bu olaydaki amacım şirketinizin ilgisizliği ve yaptığı hukuksuzluktur. Kanuni haklarımı kullanacağım.

 • 16 Temmuz
  14:17

  Sayın Abonemiz;

  2566079 nolu şikâyetiniz neticesinde yapılan incelemelerde kayıt bıraktığınız süreçlerde teknik ekiplerimizin tarafınız ile irtibata geçerek randevu aldıkları, randevu saatinde adresinize gidildiği ancak tarafınıza ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Randevu için arandığınızda adreste bulunamayacağınızı, şehir dışında olacağınızı belirtmeniz nedeni ile ilgili işlemler sağlanamamıştır.

  En son bırakmış olduğunuz şikayet kaydınızda cihazınızı abonelik merkezimizden ya da İl Müdürlüğümüzden almak istediğinizi belirtmeniz üzerine ilgili adres bilgileri tarafınıza aktarılmış olup, konu ile ilgili adrese gitmemeniz nedeni ile cihaz teslimatı sağlanamamıştır.

  15-07-2014 itibari ile tarafınız ile irtibata geçilerek cihaz teslimi hakkında bilgi verilmiş olup, adreste bulunamadığınız için cihaz teslimi yapılamadığı görülmektedir.

  Konu ile ilgili olarak tarafınıza bırakılan test cihaz ile Teledünya yayınlarını sorunsuz bir şekilde izleyebildiğiniz tespit edilmiştir. 10 dönemlik gecikmeli faturanızın bulunması nedeni ile Teledünya hizmetinizin fatura borcundan dolayı kesilmiş olduğu görülmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 15 Temmuz
  15:48

  Sayın Abonemiz;

  2566079 nolu şikâyetiniz yetkili birimimize iletilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 15 Temmuz
  11:17

  Sayın Abonemiz;

  2566079 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.