Kablo TV Kurulumu Yapılmadı!

Gültekin K. |

26 Ağustos tarihinde hızlandıran kampanyadan yaralanarak hizmet aldım bu bağlantıda evime kablolu TV için bağlantı yapılmadı. Uydu net ve Teledünya bağlantısı yapıldı ve Kablo TV için kurulum yapılmadı. Kampanya hepsinin kurulumu mevcut deniyor. Müşteri hizmetleri ve bölge sorumlularıyla görüştüğümde kurulacak bilgisi verirdi. Ama benimle kimse irtibata geçmedi ve kablolu TV için kurulum gerçekleşmedi. Kurulumun en kısa sürede yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  10:43

  Sayın Abonemiz;

  3626409 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayetinizin yetkili birimlerimize iletildiği ve konu ile ilgili adresinize teknik ekip yönlendirildiği tarafınıza iletilmiş olup, teknik ekibimiz tarafından şikayetinize konu olan durumun çözümlendiğine dair teyit alınmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 02 Eylül
  11:05

  Sayın Abonemiz;

  3626409 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 02 Eylül
  09:25

  Sayın Abonemiz;

  3626409 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.