07 Eylül 2015

Kablo TV Kurulum Yapılmaması!

Yaklaşık 2 ay önce dilekçe ile İstanbul il müdürlüğüne binama kutu konması talebinde bulundum. Sonradan yan bloktaki komşumdan öğrendiğim kadarıyla zaten kutu kurulumu tamamlanmış ve komşum kullanmaktaymış. Şimdi de abonelik için uğraşıyorum. Bina numarası sistemlerinde görünmediğinden dolayı abone kaydımı oluşturamıyorlar.

Son bir haftadır [email protected] adresiyle mailleşiyorum ancak bir türlü binamda kutu bulunduğunu sadece tanımlanması gerektiğine ikna edemiyorum. 2 aydır hizmet almayı beklemekten sıkıldım. Altın örümcek ödülünü hak etmediklerinden eminim. Tüketici haklarına da şikayette bulunacağım ve kimseye tavsiye etmiyorum.

Seda 727 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi08 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3669264 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup 0 (5*4) 6*5 ** *6 nolu telefon numaranızın geçici olarak servis dışı olmasından kaynaklı ulaşım sağlanamamıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3669264 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön