Kablo TV Kurulum Yapılmaması!

Seda C. |

Yaklaşık 2 ay önce dilekçe ile İstanbul il müdürlüğüne binama kutu konması talebinde bulundum. Sonradan yan bloktaki komşumdan öğrendiğim kadarıyla zaten kutu kurulumu tamamlanmış ve komşum kullanmaktaymış. Şimdi de abonelik için uğraşıyorum. Bina numarası sistemlerinde görünmediğinden dolayı abone kaydımı oluşturamıyorlar.

Son bir haftadır kablotvbilgi@turksat.com.tr adresiyle mailleşiyorum ancak bir türlü binamda kutu bulunduğunu sadece tanımlanması gerektiğine ikna edemiyorum. 2 aydır hizmet almayı beklemekten sıkıldım. Altın örümcek ödülünü hak etmediklerinden eminim. Tüketici haklarına da şikayette bulunacağım ve kimseye tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  09:19

  Sayın Abonemiz;

  3669264 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup 0 (5*4) 6*5 ** *6 nolu telefon numaranızın geçici olarak servis dışı olmasından kaynaklı ulaşım sağlanamamıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 07 Eylül
  17:11

  Sayın Abonemiz;

  3669264 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.