Kablo TV Kanalları Sürekli Azalıyor!

Hakan K. |

Kablo TV kanalları sürekli azalmakta. 29 kanala kadar düştük. Kanal sayısının arttırılmasını Tv2, Flash TV, kral Pop v.b bilinen kanalların geri gelmesini rica ediyorum...

Kablo TV platformunun yavaş yavaş ortadan kalkacağını hissediyorum. Kablo TV yayınlarını bilgisayarımda izliyorum. Kalkarsa Teledünya izleyecek bir TV kartı yok. Lütfen kaldırmayınız...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kanal İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  15 Ocak
  22:09

  Cevabın böyle olacağını tahmin etmiştim. Bir umut yazayım dedim ama ne fayda...

 • 12 Ocak
  09:27

  Sayın Abonemiz;

  4628442 nolu şikâyetinize istinaden;

  TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız.

  Mevcut kanallarımız yayıncı kuruluş ve Türksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmaktadır. Öneriler doğrultusunda seçenekler arttırılmaktadır. İlgili kanalların yayın listemize eklenmesi ile ilgili net bir bilgi iletilememektedir.

  Kanallarda yapılacak yeni güncellemeleri kurumsal web sitemiz olan http://www.turksatkablo.com.tr/ adresinden takip edebilir, güncel kanal listesine http://www.turksatkablo.com.tr/Kanallar linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 12 Ocak
  09:17

  Sayın Abonemiz;

  4628442 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.