Kablo TV İptalini Yapamıyorum!

Aslı A. |

Evimde kullanmış olduğum Kablolu TV iptali için başvurumu yaptım. Müşteri temsilcileri sistemden iptalini gerçekleştirdiler fakat tamamen iptal olması için yetkili servisin gelip sitemizden kutudaki kabloyu çıkarması gerekiyormuş. Neredeyse 15 gündür bekliyorum defalarca kez aradım talepte bulundum ama maalesef bir çözüm bulamadım.

Tekirdağ/Çorlu Türksat şubesinden servis gelmesi için daha ne kadar çabalamam gerektiğini söylermisiniz. Bağlamaya gelince o dakika gelip bağlıyorsunuz. Söz konusu öncelik müşteri memnuniyeti ise o zaman bunu her daim yapın bizde sizden Kablo TV olarak her daim memnun kalalım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  17:30

  Sayın Abonemiz,

  2080514 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 25 Ekim
  17:21

  Sayın Abonemiz,

  2080514 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla