25 Ekim 2013

Kablo TV İptalini Yapamıyorum!

Evimde kullanmış olduğum Kablolu TV iptali için başvurumu yaptım. Müşteri temsilcileri sistemden iptalini gerçekleştirdiler fakat tamamen iptal olması için yetkili servisin gelip sitemizden kutudaki kabloyu çıkarması gerekiyormuş. Neredeyse 15 gündür bekliyorum defalarca kez aradım talepte bulundum ama maalesef bir çözüm bulamadım.

Tekirdağ/Çorlu Türksat şubesinden servis gelmesi için daha ne kadar çabalamam gerektiğini söylermisiniz. Bağlamaya gelince o dakika gelip bağlıyorsunuz. Söz konusu öncelik müşteri memnuniyeti ise o zaman bunu her daim yapın bizde sizden Kablo TV olarak her daim memnun kalalım.

Aslı 294 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2080514 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2080514 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön