20 Ocak 2014

Kablo TV Hizmetini Altyapı Eksikliğinden Dolayı Alamıyorum!

İşim dolayısıyla taşınmak durumundayım ama taşınacağım yer İstanbul'un güzide semti Çekmeköy olmasına rağmen Türksat'ın burada hizmetinin bulunmadığını öğrendim. Bu durumda Türksat'ın veremediği hizmetten ötürü mağduriyetimi gidermek adına müşteri hizmetlerini aradım.

Kablo TV Müşteri hizmetleri yetkilisi bana taahhüt iptal bedeli olarak 600 TL ödemem gerektiğini ya da aboneliği başka birine devredebileceğimi söyledi. Peki bu durumda ben aboneliği devredecek başka birini nasıl bulabilirim? Bu noktada bana bu öneriyi sunan Türksat'ın yardımcı olması gerekmez mi? En nihayetinde Türksat'ın altyapı yetersizliğinden ötürü üyeliğimi kullanamıyorum. Müşteri memnuniyeti için bana bu konuda destek olmaları gerekir.

Orcun 243 Okunma

Cevaplar

  • Orcun 24 Ocak 2014

    Ilginize tesekkurler henuz bir geri donus olmadi.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz; Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Taahhüt süresi dolmadan hizmetin iptal ettirilmesi durumunda Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklinin istenmesi durumunda Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abonelik Sözleşmesinin 5.13 maddesi ve Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abone Taahhütnamesi 3. Maddesi esasına göre iptal prosedürü uygulanır. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2243221 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön