07 Şubat 2014

Kablo TV Faturam Yanlış Adrese Gönderilmiş

Türksat Kablo TV kullanıyoruz. Faturaları kontratta verdiğimiz adrese göndermemişler ve bizden fatura gecikme bedeli tahsis ettiler. Kontratta 55/b olan adres, faturada 35/b'ye gönderilmiş. Faturalarımızı bize şans eseri o binanın kapıcısı getirdi. Ayrıca faturanın gittiği binanın adını da faturaya eklemişler ki kontratta öyle bir bina adı yazmamakta.

Kendi yaptıkları amatörce hatadan dolayı gecikme bedeli ödemek istemiyorum. Gerçi adresimi yanlış yazıp üstüne bir de bina adı ekleyen bir şirketi hala neden kullanıyorum onu da anlamıyorum. Zararımın karşılanmasını, ödediğim fazla miktarın bana geri ödenmesini istiyorum.

Cumhur 145 Okunma

Cevaplar

 • Cumhur 12 Aralık 2014

  Merhabalar, hala tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmış değil. Su an elimde tahakkuk formu var. Formda bile adrese yanlış yazılmış. ilçe olarak Yenişehir görünüyor ki Ankara'da Yenişehir diye bir ilçe yok. Kendi sorumsuzluk ve hatalarının bedelini ben ödemek zorunda değilim. Elimde Tahakkuk formu var ve hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum. İyi günler.

 • Cumhur 08 Şubat 2014

  Tabi ki "fatura sorumluluğu sizde, gibi bir savunma yaptılar, bende "fatura yollama sorumluluğu da sizde" dedim. Tekrar aramalarını bekliyorum.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, Fatura şikayeti hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek fatura sorumluluğu hususunda detaylı bilgi iletilmiş olup ayrıca 13783069 nolu şikayet kaydı ilgili birime iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Kablo TV Analog Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2281842 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön