21 Ocak 2014 #2247926

Kablo TV'de RTL Kanalının Yayını Yapılmıyor!

Yıllardır Kablo TV abonesiyiz, abone olmamızın tek sebebi de Alman RTL kanalıdır. Aralık ayı boyunca RTL kanalı uydusunun değiştiğini kendi ekranından haber verdi. 2014 Ocak ayı itibarı ile Türkiye'de RTL kanalının yayını kesildi. Turksat tarafından hiçbir açıklama yapılmadı. Bu nasıl olabilir? Neden gerekli önlem alınmadı? RTL ne zaman yayına girecek? Girmeyecekse bunun açıklaması nedir, ücretini neden almaya devam ediyorsunuz? Müşterinin bu şekilde yanıltmanın bir açıklaması var mı?

Esra 457 Okunma

Cevaplar

 • Esra25 Ocak 2014

  Kanalın yayından kaldırılması tamamıyla insanları Tele Dünya paketi almaya mecbur etmek içinmiş. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar Tele Dünya paketi almamı tavsiye ettiler, böyle hizmet de, kurum da olmaz olsun.

 • Esra21 Ocak 2014

  Ayrıca web sayfanızda da hiçbir açıklama yok. Bu kadar vurdumduymazlık gerçekten olamaz.

 • Esra21 Ocak 2014

  Herhangi bir açıklama yapılmadı kanal kaldırılmadan önce. bir gün televizyonu açtık ve kanal yoktu. "TURKSAT, Kablo Sistemleri Altyapısından iletilecek kanalları belirlemeye, Kablo Hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda Abone’ye taahhütte bulunmaz." bu maddeyi yazmışsınız ancak çağrı merkezindeki arkadaşınız kanalın Tele Dünyada yayına devam ettiğini söyledi. Demek ki sözleşmenin sona ermesi söz konusu değil, sadece daha fazla ücret alabilmek için değişiklik yaptınız. En kısa sürede üyelikten çıkacağım ve sizi her yerde kötüleyeceğim.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Abonemiz; 2247926 numaralı şikayetiniz ile ilgili 21.01.2014 tarihinde iletişime geçilmiştir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Mevcut kanallarımız Kurucu yayıncı kuruluş ile Turksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmaktadır.Kalkan kanallarımızın yerine yeni kanal anlaşmaları yapılmaktadır. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili abonelik sözleşmesinde yer alan maddeyi tarafınızla paylaşmak isteriz. 5.10- TÜRKSAT, teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle hizmetin sunumu, niteliği ve çeşitliliğinde değişiklik yapmak, yeni uygulamalar getirmek, hizmeti kaldırmak, yenilemek ve değiştirmek hakkına sahiptir. TURKSAT, bu değişiklikleri yürürlüğe girmeden önce abonelere kendi Türksat Kurumsal Web Sitelerinden duyuracaktır. Bu duyuru Abone’ye yapılmış bildirim hükmünde kabul edilir. 5.11- TURKSAT, Kablo Sistemleri Altyapısından iletilecek kanalları belirlemeye, Kablo Hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda Abone’ye taahhütte bulunmaz. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf İlerleyen dönemlerde uygulanması amaçlı farklı çalışmalarımız bulunmaktadır. Çalışmalarımız tamamlandığında web sitemizde duyurusu yapılacaktır. Gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Kablo TV Analog Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Abonemiz, 2247926 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön