15 Ağustos 2015

Kablo TV Yayınların Tek Tek Kaldırılması!

3 yıldır Kablo TV abonesiyim. Son altı aydır bazı kanallar tek tek kapatılıyor (örn. Kanal b, dream TV, eurosport, tv2, kral TV ve İngilizce yayın yapan kanallar) Sözleşme yaparken taahhüt edilen kanallar sözleşmeye aykırı olarak iptal edilmesi hukuksuzluk değil midir? Derdimizi nereye anlatacağız?
Bir üst pakete geçirilmek için mi yapılıyor bunlar?

Gonul 856 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3495033 nolu şikâyetinize istinaden; TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Mevcut kanallarımız yayıncı kuruluş ve Türksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmaktadır. Öneriler doğrultusunda seçenekler arttırılmaktadır. İlgili kanalların yayın listemize eklenmesi ile ilgili net bir bilgi iletilememektedir. Kanallarda yapılacak yeni güncellemeleri kurumsal web sitemiz olan http://www.turksatkablo.com.tr/ adresinden takip edebilir, güncel kanal listesine http://www.turksatkablo.com.tr/Kanallar linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3495033 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön