18 Mart 2016

Kablo TV TRT 4K Yayını Yok!

Her Türk vatandaşının cebinden zorla alınan TRT payı ve servis sağlayıcım olan Kablo TV kanal listesine bir türlü alamadığı kanal! Ücretsiz biçimde uydudan alınabilecek bir TRT kanalını aylık ücretler ödeyerek bir türlü alamadığım hizmet! Alınan paranın hakkı nı verin ve TRT 4K'yı kanal listenize ekleyin! O kanal benim vergilerim ile dönüyor ve ben size de ücret ödüyorum bu kanalı listenize almalısınız!

Ahmet 4.162 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Mart 2016

    Sorunu hala çözemediğiniz. Gerçi bu bir sorun değil hakkım ve hakkımız olan kanalın eklenmesini istiyoruz. Dilediğiniz kanalı anında silebildiğiniz gibi TRT 4K yı da bu kadar hassas davranıp ekleme zahmeti gösterin.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi18 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5118667 nolu şikâyetinize istinaden TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Mevcut kanallarımız yayıncı kuruluş ve Türksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmaktadır. Öneriler doğrultusunda seçenekler arttırılmaktadır. İlgili kanalın yayın listemize eklenmesi ile ilgili net bir bilgi iletilememektedir. Kanallarda yapılacak son güncellemeleri kurumsal web sitemiz olan http://www.turksatkablo.com.tr/ adresinden takip edebilir, güncel kanal listesine http://www.turksatkablo.com.tr/Kanallar adresine giriş yaparak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi18 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5118667 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön