09 Eylül 2013 #2001569

Kablo TV Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

2003 yılından bu yana Kablo TV abonesiyim. Teledünya ve Uydunet kullanıyorum. Televizyonlarda her şey dahil yaz fırsatı reklam dönüyor ancak başvurmak için gittiğimiz Bornova'daki bayii apart topar kapanmış bir bilgilendirme yazısı bile yazılmamış.


İzmir'de sadece Balçova'da başvuru noktası bulunmamakta. 4440126'yı arayınca başvuruların Online gerçekleşmeyeceğini bayilere başvurmanın gerektiğini ve diğer bayilerle anlaşmanın sağlanamadığını ne zaman sağlanacağının da belli olmadığını belirterek, daha sonra arayarak bayiiler hakkında bilgi alınız diyor. Basit bir tarife değişikliğini bile telefonla yapamıyoruz. Müşterileri böyle peşinden koşmaya zorlayan zihniyeti anlamak mümkün değil.

Erol 191 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2001569 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden yetkili birimimiz tarafından iletişime geçilerek ilgili işlemler gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Erol'un Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

    İlgilerinden dolayı İzmir Bölge Müdürlüğüne teşekkür ederim. Maduriyetim giderilmiştir.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2001569 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön