11 Kasım 2014

Kablo TV Sorunumu Gidermiyor Ücret Talep Ediyor

Yaklaşık 2 yılı aşkın süredir Uydunet ve Teledünya müşterisiyim. 44.5 TL ücretle bu hizmetleri alıyorum. Geçen gün bir arkadaşımın evinde fiber internet ve HD TV aboneliği olduğunu ve toplam 39 TL ödediğini gördüm. Modem ve uydu alıcısı gayet şık, küçük ve kaliteli görünüyordu. Hemen Kablo TV'yi aradım (4440126), durumu anlattım.


Benim eskiden abone olduğum için bu aletleri kullanmam gerektiğini söylediler. Defalarca şikayet ettiğim ve arka odadan bile çekmeyen modemimi değiştirmelerini istedim, yeni modemi para ile sattıklarını öğrendim. Aynı durumu berbat uydu alıcımda da yaşadım, taahhüdüm bittiği gün bırakacağım. Hiçbir şeyden memnun kalmadım maalesef. ( Görüntü, hizmet vs.)

Mehmet 4.682 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Kasım 2014

    Derdim kampanya veya 3 kurus indirim degil. Baslikta belirttigim gibi berbat hizmet. HD tv fakat divx video izler gibi kaliylte aliyorum. Sebebinin uydu alicisinin kalitesizligine bagliyorum. Arka odalardan wifi kullanamiyorum. Sebebini modemin kalitesizligine bagliyorum. Kampanyaya dahil etmeyebilirsin ama bir kalite getiriyorsan bunu banada sunmalisiniz. Ben 1 sefer para verip almadim. Aylik hizmet bedeli oduyorum. Yeni teknolojiyi banada sunmalisiniz, fiyat eski kalabilir. Degilmi?

  • Kablo TV Analog Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Abonemiz; 2814497 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde mevcut Teledünya hizmetiniz için Herkes İçin Teledünya HD Kampanyası Temel Yayın Kampanyası'ndan yararlandığınız görülmektedir. Mevcut hizmetinizde taahhüdünüzün bulunması sebebi ile Teledünya hizmeti ile ilgili farklı bir kampanyadan yararlanamamaktasınız. Uydunet hizmeti ile ilgili güncel kampanyalarımıza http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar linkinden ulaşabilirsiniz. Girmiş olduğunuz kampanyalar da dahil olduğunuz tarihteki en avantajlı kampanyalardır. Sürekli kampanya yapıldığı düşünülecek olursa her zaman daha avantajlı ya da abonelerimizin kullanımına daha uygun başka uygulamalar olacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Abonemiz; 2814497 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön