19 Şubat 2013

Kablo TV Sorunum Çözülmedi!

Birkaç gün önce Kablo Tv'yi kullanmak için ekip göndererek kabloyu televizyona bağladılar. Sadece 1 kişi geldi ve kabloyu bağladıktan sonra yan odadaki uydu yayınıyla bağlı olan televizyonun hattını kesmiş akşam öğrendik ancak bugün arayıp söyleyebildim. Bugün saat 18 şubat 18:10 sularında 3-4 farklı telefon konuşmasının ardından nihayet ilgili bir operatör bulabildim ancak şikayetimi anlattığımda bana buranın bir devlet kurumu olduğunu, işlerini yapıp gittiklerini ve niye daha önce aramadığımızı sordu ve arkadaşım diye hitap etti. Ben kablo tv'nin böyle bir firma olduğunu bilseydim ne Kablo Tv bağlatırdım ne de uydunet kullanırdım.

Göksel 52 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1641083 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla

  • Kablo TV Analog Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1641083 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön