15 Nisan 2013 #1743480

Kablo TV Kutusunun Kaldırılmasını İstiyorum!

Türksat firmasına ait kablo tv kutusu Apartmanızın ortak kullanım alanını işgal etmektedir. Aynı zamanda semttekiler masa niyetine kullanıp gürültü yaparak bizi rahatsız etmektedirler. Firmaya konuyla ilgili şikayetimi ilettim fakat bana Mecideyeköy'de bulunan merkezlerine gelip dilekçe vermemi söylediler fakat benim bu konu ile uğraşacak vaktim yok, kaldı ki problem kendilerinden kaynaklanıyor ve düzeltmesi gerekende kendileri neden ben uğraşmak zorunda kalayım kendi mesaimden harcayayım. Lütfen kutuyu oradan kaldırın evimde huzurla oturamıyorum.

Salih 91 Okunma

Cevaplar

 • Salih26 Mayıs 2013

  incelemelerin başlatılması hiçbir şeyi değiştirmedi tarafıma firmadan kutunun yerinin uygun yer bulunamadığından dolayı değiştirilemeyeceğine dair yazı geldi. Bu bir mazeret olamaz firma apaçık uğraşmak istemiyor ve apartman şahıslarına ait araziye işgal etmiş ve semtin alemcilerine sofra yeri tahsis etmiş olmaktan gocunmuyor. Semtin başka yerlerinde de görüyorum benzer durumu benden başka insanlarda bu kutulardan aynı şekilde rahatsız ki üzerinin masa olarak kullanılmasını engellemek için kendi çabalarıyla üzerinini çatı şeklinde modifiye etmiş.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1743480 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Salih19 Nisan 2013

  Zaten müşteri hizmetleriyle daha önce iletişime geçtim ve aldığım cevabı da şikayetimde bildirdim lütfen çözüm odaklı bir öneri sunun.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1743480 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön