10 Şubat 2014 #2285067

Kablo TV Hizmetini Alamadığım Halde Fatura Gönderiyor

Yaklaşık 6 aydır Kablo TV faturası ödemekteyim ve ben bunu İzmir Hatay ilçesin de bağlattım 24 ay taahhüt yaptırdılar hastalık dolayısıyle İzmir'in eski foça ilçesine taşınmak durumunda kaldım 3 aydır hiçbir kullanım hakkı olmaksızın fatura ödüyorum. Taahhüdü ne dondurabiliyorum ne iptal ettirebiliyorum bunun yanı sıra bulunduğum ilçeye de taşıma da yapamıyorum.


Üstelik 4 farklı şehir e de taşımak istedim bu bile mümkün değil (İskenderun, Bursa, Hatay, Kırıkkale) böyle sorun görmedim. Madem şirket yeterli değil. Bu işi yapmasınlar gereken bütün işlemleri yapacağım ödediğim son kuruşa kadar alacağım. Çünkü ortada büyük bir haksızlık var 09.02.2014 yetkililerin en kısa sürede dönüş yapmalarını istiyorum.

Zübeyde 284 Okunma

Cevaplar

  • Zübeyde19 Şubat 2014

    faturaları hiç bir şekilde ödemeyeceğim siz bir orta yol buluncaya dek her türlü yasal mücadeleyi başlatacağım bilginizi

  • Zübeyde19 Şubat 2014

    kesinlikle hiçbir şekilde firma tarafından ilgilenilmedi ne kadar lakayık bir şirket olduklarını bir kez daha anladım

  • Kablo TV Analog Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz; Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Taahhüt süresi dolmadan hizmetin iptal ettirilmesi durumunda Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklinin istenmesi durumunda Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abonelik Sözleşmesinin 5.13 maddesi ve Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abone Taahhütnamesi 3. Maddesi esasına göre iptal prosedürü uygulanır. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön