01 Mayıs 2013 #1773069

Kablo TV Fazla Gelen Faturanın İadesi Yapılmadı!

Kablo tv aboneliğime ek olarak uydunet aboneliği başlattım. İlgili aktivasyon ücretini de tek seferde ödemek yerine 12 aya dağıttım. İlk faturada o aya ait aktivasyon ücreti geldi, fakat sonraki aya 9 tane aktivasyon ücreti yansıdı. İade edeceklerini belirterek şikayet kaydı oluşturdular ve çözümlenince dönüş yapacaklarını söylediler.


Bir ay boyunca herhangi bir dönüş yapılmadı.Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda şikayet kaydının kapandığını belirttiler. İkinci bir şikayet kaydı oluşturuldu fakat hala çözümlenmedi ve hala dönüş yapılacağı, iade edileceği söyleniyor. Bu sürecin bu şekilde ilerlemesi şikayet kaydının ve müşteri memnuniyetinin önemsenmediğini düşündürüyor.

İlay 79 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1773069 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1773069 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön