16 Ekim 2015

Kablo TV Çıkarılan Kanallar!

1.5 sene önce satın aldığım hizmetiniz ne bir RTÜK kararı ne de bir mahkeme kararı olmadan çıkarılan 7 kanal ile ayıplı hale gelmiştir. Verdiğim parayı kuruşuna kadar helal etmiyorum. Tüketici hakem heyetine başvurup şikayetçi olacağım. Savunmaya bak yönetim kurulu kararıymış, Türksat'ın uydudan çıkarmadığı kanalları sen.

Erdal 785 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi16 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3964695 numaralı şikâyetinize istinaden; Aboneliğinizi başlatırken imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.14. maddesi uyarınca “Türksat; kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon kanallarını belirlemeye, kablo hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.” Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu kararına istinaden şikayetinize konu kanallar yayından kaldırılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi16 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3964695 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön