19 Eylül 2013 #2020378

Kablo TV Bağlantı Hızı Sorunu Yaşıyorum!

Kablo TV'nin 2 hafta önce 49 TL kampanyalı olan 20 Mb Eko sınırsız tarifesine geçtim. Daha önce 5 mb sınırsız kullanıyordum ve hiç sorun yaşamamıştım. Tarife değişikliğinden sonra hızımın 20 Mb olmasını beklerken 9-10 Mb arası değişiyor. Onuda geçtim herhangi bir videoyu dahi izleyemiyorum. İnternet üzerinden oyun oynamak hiç mümkün değil. 5 Mb sınırsız kullanırken hiç sorun yaşamazken hızımın artmasına rağmen sanki fax modemle bağlanıyor gibiyim.


Ayrıca gelen ekipler ne modemim de nede iç tesisatta sorun olmadığını söylediler. Buna rağmen iptalini istediğimde ceza uygulamaya kalktılar. Bende mahkemeye vereceğimi söyledim vermedikleri hizmetin parasını almaya çalışıyorlar.

Aytek 99 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz 2020378 Nolu Şikayetinize istinaden ekiplerimiz müdehale etmiş olup yer altı arızası tespit edilmiştir, yer altı kazı izni için beklenmiş ve şebeke arızası izin sorunu çözüldükten sonra müdehale işlemi sonrası giderilmiş ve Modeminizin değişimi gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla

  • Aytek22 Eylül 2013

    Sorun halen giderilmedi destek ekipleri sorunu çözemedikleri halde sorun çözüldüğüne dair merkezlerine bilgi vermişler böyle bir şey yapacaklarını önceden tahmin edip gelen personelden sorunun çözülmediğine dair imzalı ağıt aldım.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2020378 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön