22 Mart 2013 #1701433

Kablo TV Arızalı Cihazım Garanti Kapsamında Olduğu Halde Onarılmıyor!

2 ay önce arızalanan HD setup box cihazımı garanti kapsamında götürdüler. Yıldırım düşmesi dışarıdan elektrik akması gibi mazeretler söylenip garanti kapsamına almamışlardır. Evimde onlarca elektrikli cihaz var elektrikten kaynaklansa onlarda bozulurdu. 86 dolar masraf çıkarmışlardır. Ben 2 aydır faturasını ödediğim halde yayınları izleyemiyorum. Defalarca 126 dan durumumu izah ettim. Bölge müdürlüğüne giderek anlattım ama ilgilenen olmadı. Şimdi ise hakem heyetine götüreceğim olayı. Bu cihaz için taahhüt vermiş olduğum için çıkamıyorum. Yayını da izleyemiyorum ama fatura ödemeye devam ediyorum.

Yüksel 208 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Abonemiz, Türksat A.Ş. olarak cihazınızın teknik servise ulaşımı ve tarafınıza teslimi konusunda aracılık etmekteyiz. Servis raporu tutan ve arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu belge ile beyan eden cihazınızın teknik servisidir. Abonelik sözleşmenizin 5.3 ve 5.8 maddeleri gereği şikayetinizi Teknik servis ile görüşerek dile getirmeniz rica olunur. Abonelik sözleşmesi hızlı erişim için “ http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf “ linkini tıklayabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1701433 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön