28 Ekim 2014

Kablo TV Aldığımız Günden Beri Sorunları Bitmiyor

Yaklaşık 7 ay önce kablo TV hd paketine üye olduk. Takıldığı günden beri her açıp kapamada TV yi sim kart yerleştirin uyarısı çıkıyor. En az 5 sefer gelen servis ya kolonyalı mendil yada silgi ile kartı silip gitti.

En son cihazı değiştirme bilgisi verdik dediler akşama kadar bekledik meğer verilmemiş tamir yapıldı denilmiş. Ben hayatımda bu kadar lakayt insanlarla muhatap olmadım.

Safiye 3.713 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi28 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2780638 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, cihazınızın garanti kapsamında servise gönderilmek üzerine teslim alınarak yerine hizmet kesintisi yaşanmaması için test cihaz bırakıldığı tespit edilmiştir. Servis süreci tamamlandıktan sonra cihazının tarafınıza teslim edilecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi28 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2780638 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön