01 Şubat 2016

Kablo TV Abonelik Bağlantı Sorunu!

On gün önce gerçekleştirmiş olduğum başvurum 5 iş günü içinde bağlanacağı beyan edilmesine rağmen, bağlantı için tarafıma ulaşılmadı. Bağlantı kurulum ekibine ulaşmam için verilen numaradan aramama rağmen yoğun olduklarını ancak arayacaklarını beyan ettiler. Buraya kadar bir sıkıntı yok, ancak verilen numaraya cumartesi günleri hiçbir şekilde ulaşılamıyor. On güç geçmesine rağmen başvurum ile alakalı bilgileri çağrı merkezinden öğreniyorum. Ve ne zaman randevu olduğu bilgisine ulaşmak için teknik ekiple ulaşamıyorum. Her şeyi geçiyorum online olarak kullanmak istediğimi beyan ediyorum aktivasyon işlemi gerçekleştirilmediği için tarafıma olamayacağı söyleniyor.

Neslihan 293 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4784415 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller kapsamında sorumlu firmamızda bölgesel yoğunluk sebebiyle kurulum işlemlerinizin tamamlanamadığı ancak mümkün olan en kısa süre içerisinde kurulum ekiplerimiz tarafından müsait olduğunuz zaman bilgisi alınarak talebinizin gerçekleştirileceği bilgisine ulaşılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4784415 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön