19 Eylül 2013

Kablo TV Alt Yapı Eksikliğinden Abone Olamıyoruz!

1680 konutluk Toki konutlarına Turksat Kablo TV ve fiber internet istiyoruz. 444'lü hatlarını defalarca arıyoruz ama konuyu il müdürlüğüne iletmemiz gerektiğini söylüyorlar. İl müdürlüğü ise dilekçeleri hiç işleme koymuyor. H**** B. arkadaşımın dilekçesi kaybedildi. O yüzden il müdürlüğüne başvurmuyor ve buradan iletiyoruz. Buca Toki'deki konutlarına Kablo TV ve internet şebekesi istiyoruz.

Murat 132 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, Öncelikle hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Şebeke talep başvurusu ile ilgili bulunduğunuz ildeki yetkili birim olan Türksat İl Müdürlüğü ile görüşebilirsiniz. İl Müdürlüğü şebeke ulaştırma konusunda gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza olumlu yada olumsuz bir cevap verebilecektir. İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz Gerçekleştirilen başvurular kapsamında; ilgili il müdürlüklerimiz tarafından fizibilite çalışması yapılmakta olup; gerçekleştirilen çalışma sonrasında il müdürlüklerimiz tarafından müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Şebeke çalışmaları ile ilgili tarihin belli olmaması sebebiyle tarafınıza net bir süre verememekteyiz Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2021181 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön