02 Temmuz 2013

Kablo TV Abonelik İptalinde İşi Yokuşa Sürüyor!

Türksat Kablo TV aboneliğimi adres değişikliği yaptığım lokasyonda altyapı hizmeti olmaması nedeniyle iptal ettirmek zorunda kaldım. Kaldım diyorum çünkü abone olurken uygulanan sıfır prosedür söz konusu abonelik iptali olunca bin dereden su getirtmeye dönüşüveriyor.
Müşteri Hizmetlerini arayıp durumu izah ettim, taşındığım yeni adreste altyapınız yok, bu şartlarda mecburen aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dedim. Aldığım cevap ise "Müşteri Hizmetleri olarak sadece iptalin ön kabulünü alıyoruz, 20 gün içinde bağlı bulunduğunuz bölge müdürlüğüne giderek iptal işlemini yaptırmanız gerek" oldu.

Abone olmak için bir telefon yeterken iptal için işi gücü bırakıp abone merkezine gitme zorunda kalmak niye?

Emre 239 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1879414 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Analog Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1879414 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön