Kablo TV Abonelik İptali Sonrasında Fatura Kesmeye Devam Ediyor

Onur İ. |

Taahhütlü olan Kablo TV aboneliğimi, taşındığım bölgede şirket altyapınız bulunmadığı için iptal ettirmek zorunda kaldım. İşlemleri Acıbadem'deki ofisinizde yaptım. Konuyla ilgili belgeler elimde mevcut. Bunun sonucunda 03.06.2013 tarihinde 451,90 TL ceza ödemesi de yaptım.

Abonelik iptalim yapılmadığı ve hala tarafıma fatura kesilmeye devam edildiği için bu hafta içerisinde tüketici mahkemesinde şirketinize dava açacağımı bildiririm.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur İ.
  06 Şubat
  13:59

  Borcum nedeniyle icra takibi başlatılacağını belirten bir mektup aldım. Abonelik iptal işlemlerimi yaptırarak 03.06.2013 tarihinde taahhüt
  iptali nedeniyle 451,90 TL ceza ödedim. Buna rağmen aboneliğim sonlandıktan
  sonra, tarafıma faturaya kesmeye devam eden şirketinizin haksız şekilde kesilen
  faturalar nedeniyle bir de dava açması beni hiç şaşırtmadı.

  İcra davası ile ilgili tebligat tarafımda ulaştıktan sonra,
  avukatımla birlikte iptal işlemleri evrakları, ceza ödemesi dekontu da sunarak davaya
  itiraz edeceğiz.

 • Onur İ.
  20 Şubat
  13:57

  Merhaba,

  Ön iptal işleminden sonra, iptal işlemini yaptırmadıysam 451,90 TL'yi bana neden fatura ettiğinizi açıklar mısınız peki?

  Bu cevaplar otomatik değilse eğer, kesinlikle tüketicilerle dalga geçiyorsunuz siz.

  İyi çalışmalar.

 • 20 Şubat
  11:43

  Sayın Abonemiz,

  2303141 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller yetkili birimimiz tarafından sağlanmıştır. Ön iptal işleminizi çağrı merkezi üzerinden sağladıktan sonra kesin iptal işlemi için dilekçeniz ve kimlik fotokopinizi yetkili birimimize iletmediğinizden dolayı kesin iptal işlemleriniz sağlanamamış ve kablo tv hizmetiniz aktif konuma geçmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 19 Şubat
  10:51

  Sayın Abonemiz,

  2303141 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla