19 Şubat 2014

Kablo TV Abonelik İptali Sonrasında Fatura Kesmeye Devam Ediyor

Taahhütlü olan Kablo TV aboneliğimi, taşındığım bölgede şirket altyapınız bulunmadığı için iptal ettirmek zorunda kaldım. İşlemleri Acıbadem'deki ofisinizde yaptım. Konuyla ilgili belgeler elimde mevcut. Bunun sonucunda 03.06.2013 tarihinde 451,90 TL ceza ödemesi de yaptım.

Abonelik iptalim yapılmadığı ve hala tarafıma fatura kesilmeye devam edildiği için bu hafta içerisinde tüketici mahkemesinde şirketinize dava açacağımı bildiririm.

Onur 215 Okunma

Cevaplar

 • Onur06 Şubat 2015

  Borcum nedeniyle icra takibi başlatılacağını belirten bir mektup aldım. Abonelik iptal işlemlerimi yaptırarak 03.06.2013 tarihinde taahhüt iptali nedeniyle 451,90 TL ceza ödedim. Buna rağmen aboneliğim sonlandıktan sonra, tarafıma faturaya kesmeye devam eden şirketinizin haksız şekilde kesilen faturalar nedeniyle bir de dava açması beni hiç şaşırtmadı. İcra davası ile ilgili tebligat tarafımda ulaştıktan sonra, avukatımla birlikte iptal işlemleri evrakları, ceza ödemesi dekontu da sunarak davaya itiraz edeceğiz.

 • Onur20 Şubat 2014

  Merhaba, Ön iptal işleminden sonra, iptal işlemini yaptırmadıysam 451,90 TL'yi bana neden fatura ettiğinizi açıklar mısınız peki? Bu cevaplar otomatik değilse eğer, kesinlikle tüketicilerle dalga geçiyorsunuz siz. İyi çalışmalar.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi20 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2303141 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller yetkili birimimiz tarafından sağlanmıştır. Ön iptal işleminizi çağrı merkezi üzerinden sağladıktan sonra kesin iptal işlemi için dilekçeniz ve kimlik fotokopinizi yetkili birimimize iletmediğinizden dolayı kesin iptal işlemleriniz sağlanamamış ve kablo tv hizmetiniz aktif konuma geçmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Analog Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2303141 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön