19 Eylül 2013 #2018575

Uydunet'ten Arızalı Modem Bıraktılar!

Uydunet'ten Yaz kampanyası ile aldığımız 20 mbit sınırsız internet paketinde gelip kurdukları modemin daha 2. gününde arızalı olduğunu, 2 metre yanından bile iyi çekmediğini, komşunun internetinin sinyalinin daha güçlü geldiğini belirtmeme rağmen arıza bildirimi bile almadan internetinizde sıkıntı yok diyerek bizi başlarından savdılar.


Sattığınız ya da bıraktığınız modem arızalı diyorum, daha 2. günü eminim yenisi ile değiştirebilirsiniz ya da geri verme seçeneğim vardır diyorum. Bizlik bir şey yok internetiniz çalışıyor diyorlar.


Ya bu odada çalışıyor ama yan odadan çekmiyor diyorum bizlik birşey yok diyorlar. Bu kadar sorumsuz ve ilgisiz bir firma görmedim ve şikayetçiyim.

Tuncay 116 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2018575 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikâyetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2018575 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön