02 Şubat 2015

Uydunet'te İnternet Hız Sorunu Yaşıyorum

Uydunet 20 mbit sınırsız kullanıyorum 8 aydır Wi-Fi hız ve ping sorunum var modemi teknik servise gidip geri geldi. Hızım kablolu bağlantıda 20 Mbit wifi de 1 Mbit Teknik desteği aradığım zaman bilgisiz elemanlar geliyor hiçbir alet ve teknik ekipmanı olmadan söylememe modem arayüz ayarlarını değiştirip gidiyorlar.


Bugün gelen servis yine söylememe rağmen modeme reset atıp arayüz ayarlarını değiştirip gitmeye kalktı birazdan tekrar bozulacağını biraz beklemesini söyledim daha evden çıkmadan hızım tekrar 20'den 1.5'e düştü. Bunun üstüne bakmadan kablolarda sorun vardır değiştirin dedi gitti Teknik desteği aradığımda yapacakları bir şey olamadığı elektrikçiden kablo değiştirmem gerektiğini söylediler.

Umut 1.253 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi05 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3017425 nolu şikâyetinize istinaden yapılan yönlendirme sonucunda inceleme yapılmış olup, sıva altı kablosunun hasarlı olduğu tespit edilmiştir. Yetkili birimlerimiz tarafından da elektrikçiye yeni kablo çektirdikten sonra bağlantılar için teknik ekiplerimiz ile irtibata geçeceğiniz belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Umut03 Şubat 2015

  Hala bir gelişme söz konusu değil hızım yerlerde sürünüyor ilgilenen yok

 • Kablo Net Temsilcisi03 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3017425 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz, 3017425 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3017425 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön