18 Eylül 2013
Yorum Yap
#2018193

Uydunet'in Stoğunda Modem Yok Beklemem Dersen Ceza Kesiyor!

Uydunet'i modem kampanyası için aradık ve onayladık. Daha sonra yetkili kişi stokların bittiğini beklememiz gerektiğini aktardı. Beklemek istemediğimiz için kampanyanın iptalini istedik ve iptal edeceğini söyledi.


Daha sonra Uydunet müşteri temsilcisiyle görüşürken modem kampanyasında olduğumuzu beklememiz gerektiğini söyledi. Kampanyayı iptal ettirdiğimizi dedik, yetkili kişi ise kampanyadan çıkmak için stok iptali cezası adlı bir şey için 210 TL ödememiz gerektiğini söyledi.


Böyle bir ceza hakkında hiç bir bilgi almadığımız ve beklemek istemediğimiz için para cezası ödemek istemiyoruz. Hem modemimiz yok, hem tarifemiz değişmiyor, hem de siz sıra beklemiyorsunuz para ödeyin deniyor. Çözüm bekliyoruz.

Furkan 273 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2018193 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Yapılan kontrolde talebinizden vazgeçtiğiniz görünmektedir tekrar düşündüğünüz taktirde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Furkan19 Eylül 2013

    bekliyoruz.

  • Kablo Net Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2018193 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler