19 Ekim 2016

Uydunet'in Sistemi Zorla Modem Aldırtmaya Çalışıyor!

Evimde kullanmakta olduğum internet tarifesinden daha üst bir internet paketine geçmek istiyordum. Öncelikle eski olan modemimi Docsis 3.0 bir modemle değiştirmem gerekiyordu. İş yerimizde de kullandığımız Uydunet'in 10 Mbps hızı için verdikleri modem Docsis 3.0 destekli bir modemdi. Ekstra bir modem almaya gerek kalmadan iki modemi birbiri arasında değiştirmek bütün işi çözüyordu. Bir de müşteri hizmetlerini arayıp mac adreslerini güncelleyip yeni kampanyaya geçiş işlemlerini başlatacaktım.


Müşteri temsilcisi ile görüştüm fakat ''evdeki modemin garantisi bitmiş diye sistem izin vermiyor mac adresini iş yerine tanımlamanıza'' dedi. Yahu cihaz çalışıyor garantinin bunla alakası ne? Altı üstü bir mac adresi transferi yapacaksınız ama Uydunet'in kanser edici sistemi izin vermiyormuş. Zorla modem almam gerektiğini söylüyor. Telefondaki temsilci yardımcıydı fakat sisteminiz değil! Uydunet gözümde eksi puan aldı!

Ekrem 510 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem'in Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

  Kullanmış olduğunuz sistemin hataları her ne kadar bizleri sinir etse de, sorunumla ilgilenmeniz ve temsilcilerinizin yardımları beni memnun etti. Teşekkür ederim.

 • Kablo Net Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6724501 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup 19.10.2016 tarih itibari ile modem MAC adres değişikliğinizin gerçekleştirilmiş olduğu teyit edilmiş ve memnuniyetiniz sağlanmıştır. Görüşme esnasında iletmiş olduğu e-fatura geçişi ile ilgili şikayetiniz için gerekli takibin tarafımızdan sağlanacağı hususunda bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6724501 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6724501 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup Çağrı Merkezimiz ile yapmış olduğunuz görüşme esnasında modem MAC adres değişikliği ile ilgili yaşanan soruna ilişkin gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına müsait olduğunuzu belirttiğiniz saat aralığında göre geri dönüş yapılacağı beyan edilmiştir. Tarafınızla irtibata geçildiğinde MAC adres değişikliğine istinaden herhangi bir teknik sorunun devam etmesi halinde gerekli takibin sağlanacağı hususunda da bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6724501 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön