12 Şubat 2014

Uydunet'in Lakayt Teknik Ekibi

10.02.2014 tarihinde bıraktığım arıza kaydı için evime gelen teknik ekip bana aynen şu cümleyi kullanmıştır. Biz ne yapalım abi yapacak bir şeyimiz yok düzelmez bu hadi iyi günler. Bunun üzerine aradığım müşteri temsilcisi de şu cümleyi kullanmıştır: Zaten 3 tlye geçmişin kampanyaya. Ben yaptım sanki kampanyayı. Siz bana bi imkan sunmuşsunuz ben değerlendirmişim. Sonuç olarak 4 gündür genel merkeze aktarılan şikayetim için telefon bekliyorum. Bu sene birisi dönecek. Umudumu kaybetmedim.

Ayrıca online işlem merkezine bıraktığım hiç bir şikayete geri dönüş olmadı. Yakın zamanda tüketici Hakları mahkemesinde görüşeceğiz sanırım.

Mehmet 178 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2291138 numaralı şikayetinize istinaden şikayetinizin yetkili birime yönlendirilmesi sonucunda adresinize gelindiği ve iletişim numaranızdan arandığınız fakat ulaşım sağlanamadığı iletilmiştir. Yapılan kontrollerde 10 mbps hızdan 3 mbps hıza düşmesinin nedeni 50 GBlık kota aşımı olduğu tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2291138 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede şikayetiniz hakkında detaylı bilgi alınmış ve şikayetinizin yetkili birime yönlendirileceği iletilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2291138 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön