12 Eylül 2015

Uydunet'in Akıl Almaz Çaresizliği!

4 gündür internet problemi çekiyorum ve diğer kullanıcılara sorduğumda onlar da aynı cevabı veriyor. Buraya daha önce de yazdım. Herkese yazıldığı gibi bölgenizde iyileştirme yapılıyor dendi. Faturayı son kuruşuna kadar keseceksiniz. Peki insanları 1 ayda 1 haftadan mahrum bırakma konusunda ne diyeceksiniz?


Çağrı Merkezini ilk aradığım da yarın gelir denildi. 2 gün geçti hala sıkıntılı. Bugün aradığımda ise cevap verdiler ve ilerleyen saatlerde arayın şimdi bilgi veremiyoruz dediler. Bunun iyileştirme için çalışmalar sonucu olduğunu asla düşünmüyorum. Madem böyle mahrum bırakıyorsunuz, o faturadan verim alamadığımız günleri çıkarın. Ayrıca taahhüt iptali cezasının bedelini öğrenebilir miyim?

Erencan 749 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi13 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3708066 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3708066 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön