26 Mart 2013 #1704694

Uydunet Yeterli Hizmet Alamıyorum!

Şubat 2012 tarihinden beri "Turksat" firmasına ait kablonet ve uydunet hizmetini kullanmaktayım daha doğrusu kullanamamaktayım. Bu süre zarfı içerisinde sayısız kez internet ve kablotv hizmetleri aksadı ancak konu ile ilgilenilmedi. Ayda 2-3 kez bu bölgelerde altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten sms mesajlarından bıktım.


Ne çalışmaysa bir senedir gideremediler. Geçen ay konu ile ilgili genel müdürlüğe mail attım ama değişen olmadı. İki gün içerisinde iki farklı arızadan dolayı hafta sonum rezil oldu. İşlerimi yapamadım. Arızaların çok sık (her hafta) olmasından dolayı BTK ve Tüketici heyetine gitmeye karar verdim.

Caner 91 Okunma

Cevaplar

  • Caner01 Mayıs 2013

    Sorunlar bölgesel de olabilir. Ancak aldığım hizmet yeterlideğil. 6 saat içersinde sorunun çözüleceğini söyleyip, 2 gün internet ve kablonetin olmadığını biliyorum. Telefonumda bir yıl içerisinde yapılan çalışmaların bildirileri 15-20 civarında. Bu arada ilk zamanlar (1-2 ay) herşey iyiydi. Umarım sizde aynı sorun olmaz. Çok kez işlerimi yapamadım bu problemlerden dolayı.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın abonemiz; Yapılan kontroller sonucunda bulunduğunuz bölgede gerçekleştirilen genel arıza çalışması sonlandırılmıştır. Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. İyileştirme amaçlı yapılan teknik çalışmalar sonrasında abonelerimizin sorunsuz bir şekilde almaları için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minumum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Hizmetlerimizde yaşadığını sorunlar için 444 0 126 veya [email protected] adreslerinin den bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede destek olmak üzere yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1704694 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön